• چهارشنبه / ۵ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۱:۳۴
  • دسته‌بندی: یزد
  • کد خبر: 99060504268
  • خبرنگار : 50217

۲۰ میلیارد لوازم آشپزخانه قاچاق در یزد ضبط شد

۲۰ میلیارد لوازم آشپزخانه قاچاق در یزد ضبط شد

ایسنا/یزد فرمانده انتظامی استان یزد گفت: ماموران در بازرسی از دو انبار در شهر یزد ۲۰ میلیارد ریال لوازم آشپزخانه قاچاق کشف و ضبط کردند.

سردار «عباسعلی بهدانی‌فرد» اظهار کرد: در راستای مبارزه با قاچاق کالا، ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان یزد با انجام اقدامات اطلاعاتی از خبری در خصوص وجود انبارهای کالای قاچاق در شهر یزد مطلع شدند.

وی‌ افزود: تحقیقات پلیس نشان می‌داد که یکی از مخلان نظام اقتصادی با وارد کردن مقادیر بسیار زیادی کالای قاچاق از جنوب کشور به یزد و انبار آن، قصد دارد تا در فرصتی مناسب این محموله فاقد مجوز را روانه بازار کند.

فرمانده انتظامی استان یزد با اشاره به کار میدانی پلیس و شناسایی دو انبار مورد نظر در شهر یزد، گفت: ماموران با اخذ مجوز قضائی به بازرسی از انبارها پرداخته و ۳۰۰ کارتن لوازم آشپزخانه شامل؛ انواع ظروف آرکوپال و ظروف بلوری خارجی فاقد مجوز را کشف و ضبط کردند.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت پلیس یزد، سردار بهدانی‌فرد در پایان با بیان این‌که کارشناسان ارزش این کالاهای قاچاق را ۲۰ میلیارد ریال برآورد کردند، خاطرنشان کرد: در این خصوص یک متهم دستگیر و به مراجع قانونی معرفی و محموله کشف شده تحویل سازمان تعزیرات حکومتی استان یزد شد.

انتهای پیام