• سه‌شنبه / ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ / ۲۳:۱۰
  • دسته‌بندی: لرستان
  • کد خبر: 99061108396
  • خبرنگار : 50175

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس خبر داد:

افتتاح اولین خانه امید بازنشستگان لرستان در بروجرد

افتتاح اولین خانه امید بازنشستگان لرستان در بروجرد

ایسنا/لرستان نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: اولین خانه امید بازنشستگان لرستان در شهرستان افتتاح می‌شود.

عباس گودرزی امروز یازدهم شهریورماه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: با حضور مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری خانه امید بازنشستگان بروجرد تا پایان شهریور به بهره‌برداری می‌رسد.

وی تصریح کرد: با پیگیری مستمر بنده و مساعدت و زحمات صندوق بازنشستگی کشوری، پروژه خانه امید بازنشستگان بروجرد به‌عنوان اولین خانه امید استان، ۱۰۰ در صد تکمیل و تجهیز شده و با حضور رئیس صندوق بازنشستگان کشوری تا پایان شهریور به بهره‌برداری می‌رسد.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس خاطرنشان کرد: در این سفر ظرفیت‌های شهرستان در خصوص سرمایه‌گذاری در حوزه‌های گردشگری و دامپروری و... بررسی می‌شود.

گودرزی اضافه کرد: احداث خانه‌های امید از سوی صندوق بازنشستگی کشوری باهدف ایجاد شرایط رفاهی و تفریحی، استفاده و بهره‌برداری از توانمندی‌های ‌بازنشستگان، برای گذران اوقات فراغت این قشر فرهیخته و افزایش مشارکت آنان در فعالیت‌های فرهنگی، ‌اجتماعی به‌عنوان یکی از رویکردهای صندوق بازنشستگی کشوری دنبال می‌شود.

وی بیان کرد: خانه‌های امید مجهز به بخش‌های مختلفی همچون کانون خدمات مشاوره، خانه سلامت، مرکز ادبی، هنری، کافی‌نت، کافی‌شاپ، سالن ورزشی، مرکز فعالیت‌های قرآنی، خانه آموزش، سالن آمفی‌تئاتر و واحد فناوری اطلاعات است.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان ادامه داد: خانه‌های امید به مجموعه‌ای بزرگ برای فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی ‌بازنشستگان کشوری تبدیل شده است.

انتهای پیام