• یکشنبه / ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۶:۱۲
  • دسته‌بندی: اصفهان
  • کد خبر: 99061611927
  • منبع : نمایندگی دانشگاه اصفهان

پیشکسوت فوتبال اصفهان:

مراقب باشیم سرمایه سوزی نکنیم

مراقب باشیم سرمایه سوزی نکنیم

ایسنا/اصفهان پیشکسوت فوتبال اصفهان گفت: مربیان جوانی همچون نویدکیا حیف است که بیایند و خراب شوند و ما باید مراقب باشیم که سرمایه‌سوزی نکنیم.

رسول کربکندی در گفت و گو با ایسنا،  در خصوص اتفاقات اخیر سپاهان و انتخاب محرم نویدکیا به عنوان سرمربی تیم فوتبال آینده باشگاه، اظهار کرد: باشگاه سپاهان طبق خواسته هواداران و مردم اصفهان محمدرضا ساکت را به باشگاه برگرداند تا دوباره مدیرعامل این باشگاه شود. امیدوارم همانند گذشته سپاهان با این اتفاق به ثبات مدیریت گذشته خود دست پیدا کند، چراکه بسیاری از مشکلاتی که پیش می‌آید به دلیل عدم ثبات در مدیریت است.

وی در واکنش به تغییرات شب گذشته در هیئت مدیره باشگاه سپاهان نیز گفت: هر سیستمی که می‌خواهد کار خود را در راهی جدید آغاز کند، تغییراتی در تمام جهات خواهد داشت، چراکه تفکرات متفاوت است. با این وجود و تغییراتی که ایجاد شده است، امیدوارم وضعیت باشگاه بهتر از قبل شود.

پیشکسوت فوتبال اصفهان ادامه داد: سپاهان در این چند روز تغییرات خود را سریع انجام داد، با بازیکنانی که مدنظر داشتند، قرارداد بستند، مدیرعامل، اعضای جدید هیئت مدیره و سرمربی خود را مشخص کردند. 

وی درباره سرمربی شدن محرم نویدکیا از سپاهان، اظهار کرد: نویدکیا در سپاهان با توجه به انتظارات بالای باشگاه و مردم کار سختی را دارد. محرم بازیکن خوبی بوده است و برخی کلاس‌های مربیگری را نیز رفته است. برای او آرزوی موفقیت دارم. جوانانی چون نویدکیا حیف است که بیایند و خراب شوند و ما باید مراقب باشیم که سرمایه‌سوزی نکنیم. قراردادی سه ساله با او بسته شده؛ اما اگر بیست ساله هم قرارداد بسته شود، مهم نتیجه گرفتن است و اگر این اتفاق رخ ندهد، فشار هواداران به باشگاه و سرمربی وارد می‌شود.

کربکندی در خصوص مسابقات پیش روی سپاهان در جام باشگاه‌های آسیا نیز گفت: سپاهان یک باشگاه متمول است و واقعا یک تیم حرفه ای است. بنابراین حیف این تیم است که در باشگاه‌های آسیا نتواند نتیجه بگیرد. بازیکنان خوبی جذب کردند که امیدوارم نقاط ضعف تیم را پوشش دهند.

رئیس سابق سازمان لیگ فوتبال ذوب آهن در خصوص وضعیت این روزهای باشگاه ذوب آهن خم خاطر نشان کرد: باشگاه سپاهان در کنار کار ارزشمندی که کرد و یک اصفهانی را به عنوان مدیرعامل انتخاب کرد، دو فرد ورزشی و اصفهانی را نیز در هیئت مدیره باشگاه به خدمت گرفت که کار ارزنده‌ای بود. اما در باشگاه ذوب‌آهن هیئت مدیره این باشگاه ورزشی نیستند و تعداد افراد فنی در آن‌ها کم است .

وی ادامه داد: با بیانیه‌ها و اتفاقاتی که در این باشگاه رخ می‌دهد، نشان از آن دارد که انتخاب رحمان رضایی با هیئت مدیره نبوده و از طرف مدیرعامل کارخانه انتخاب شده است. ذوب‌آهن تعدادی از بازیکنان خود را از دست داده است و حالا یک مربی جوان نیز به خدمت گرفته است. 

کربکندی افزود: این اتفاقات خوشایند نیست و اگر نتایج خوبی رقم نخورد، فشار زیادی به باشگاه و کارخانه وارد خواهد شد. آینده ذوب‌آهن ابهام دارد و مشخص نیست که بتواند موفق بشود یا خیر. به هرحال بازیکنانی را از دست داده‌اند و سرمربی خود را تازه دو شب گذشته اعلام کردند و هنوز دستیاران او نیز مشخص نیست.

انتهای پیام