• چهارشنبه / ۱۹ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۱:۲۳
  • دسته‌بندی: فارس
  • کد خبر: 99061914324
  • خبرنگار : 50313

مبادله تفاهمنامه بین سازمان‌های فضای مجازی سراج و نظام روانشناسی فارس

مبادله تفاهمنامه بین سازمان‌های فضای مجازی سراج و نظام روانشناسی فارس

ایسنا/فارس سازمان‌های فضای مجازی سراج و نظام روانشناسی استان فارس با هدف ارتقاء فرهنگ کاربری و سواد رسانه و کاهش آسیب‌های اجتماعی، تفاهمنامه همکاری مبادله کردند.

مسئول سازمان فضای مجازی سراج مرکز فارس، چهارشنبه 19 شهریور در جمع خبرنگاران گفت: تفاهمنامه امضاء و مبادله شده، یک تفاهمنامه همکاری و با رویکرد ارتقاء فرهنگ کاربری و سواد فضای مجازی مخاطبان و ذینفعان طرفین تقاهمنامه در راستای کاهش آسیب های اجتماعی است.

عبدالرسول معتضدیان گفت: برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌ها و سمینارهای آموزشی برای ارتقاء توانمندی‌های فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان فارس و مشاوران مراکز مشاوره و عموم ذینفعان سازمان نظام روانشناسی، یکی از مفاد این تفاهمنامه است.

او با بیان اینکه استفاده از ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل طرفین در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی به همراه ارتقاء فرهنگ کاربری و سواد رسانه‌ای مشاوران خانواده ها و مراکز مشاوره در فارس، از دیگر بندهای این تفاهمنامه است، گفت: توسعه فعالیت های پژوهشی و تحقیقاتی موضوعات مرتبط با نظام سلامت روان استان فارس ناشی از فضای مجازی با استفاده از طراحی و استقرار مدل مبتنی مدیریت دانش، هم در این تفاهمنامه دیده شده است.

معتضدیان اضافه کرد: ارائه خدمات تولید و توزیع محتوای فاخر در شبکه‌های اجتماعی و ارتقاء سطح سواد فضای مجازی و فرهنگ کاربری ذینفعان با استفاده از ظرفیت موسسه‌ها و گروه‌های مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، از دیگر موارد قید شده در این تفاهمنامه است.

مسئول سازمان فضای مجازی سراج مرکز فارس خاطرنشان کرد که در این تفاهمنامه ارائه خدمات مشاوره ویژه مناطق محروم براساس اطلاعات حاصل از رصد و شناسایی انجام شده در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی نیز یکی از مفاد مهم تفاهمنامه یاد شده است.

به گزارش ایسنا، این تفاهمنامه به امضای دکتر علیرضا فِیلی؛ رئیس سازمان نظام روانشناسی استان فارس و عبدالرسول معتضدیان؛ مسئول سازمان فضای مجازی سراج مرکز فارس و دکتر نادری دبیر قرارگاه تحول اجتماعی استان فارس
رسیده است.

انتهای پیام