• چهارشنبه / ۱۹ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۶:۰۶
  • دسته‌بندی: خراسان جنوبی
  • کد خبر: 99061914768
  • خبرنگار : 50028

پرداخت تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی به ۲۴۸ بهره بردار خراسان جنوبی

پرداخت تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی به ۲۴۸ بهره بردار خراسان جنوبی

ایسنا/خراسان جنوبی مدیر امور سرمایه گذاری سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی از پرداخت تسهیلات خط اعتباری مکانیزاسیون کشاورزی امسال به ۲۴۸ بهره بردار خبر داد و اظهار کرد: تسهیلات پرداخت شده به این طرح‌ها ۱۰ میلیارد و ۹۴۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است.

مهدی فرجامی فر، امروز چهارشنبه ۱۹ شهریور به خبرنگاران گفت: همچنین ۵۲ طرح با اعتبار ۸۵۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان در بانک‌ها مصوب شده و آماده پرداخت است.

مدیر سرمایه گذاری جهاد کشاورزی خراسان جنوبی با بیان اینکه در این مدت ۵۶۳ فقره پرونده برای دریافت ۲۹ میلیارد و ۶۸۴ میلیون تومان به بانک‌ها معرفی شدند، تصریح کرد: این تسهیلات با نرخ سود ۱۵ درصد و بازپرداخت ۵ ساله است که به هر فعالیت فناورانه که باعث مکانیزاسیون در بخش کشاورزی شود، پرداخت می‌شود.

به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: بهره برداران علاوه بر خرید ادوات کشاورزی همچنین می‌توانند از این تسهیلات برای مکانیزه کردن فعالیت خود و تعویض سیتسم از سنتی به صنعتی استفاده کنند.

فرجامی فر، اعتبار ابلاغ شده خط اعتباری مکانیزاسیون کشاورزی در سال جاری را ۵۰ میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: پس از ثبت‌نام متقاضی، ۸۰ درصد هزینه خرید ادوات کشاورزی به عنوان تسهیلات پرداخت می‌شود.

وی یادآور شد: متقاضیان برای دریافت این تسهیلات می‌توانند سامانه سیتا سامانه یکپارچه اعتباری تسهیلات بانکی وزارت جهاد کشاورزی ثبت‌نام کنند.

انتهای پیام