• پنجشنبه / ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ / ۰۹:۴۹
  • دسته‌بندی: خراسان جنوبی
  • کد خبر: 99062015088
  • خبرنگار : 50028

در دیدار استاندار با مسئولان وزارت راه و شهرسازی مطرح شد؛

از شتاب‌بخشی تا کیفی‌سازی پروژه‌های راه‌سازی خراسان جنوبی

از شتاب‌بخشی تا کیفی‌سازی پروژه‌های راه‌سازی خراسان جنوبی

ایسنا/خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی، تسریع در روند اجرای پروژه‌های در دست اقدام راه‌های استان را خواستار شد.

محمدصادق معتمدیان، چهارشنبه شب ۱۹ شهریور در دیدار معاون ساخت و توسعه راه‌های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ و نقل وزارت راه و شهرسازی و هیئت همراه، از اقدامات این وزارتخانه در توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل و راه‌های استان تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، وی با تأکید بر تکمیل قسمت‌های باقیمانده پروژه دوبانده سازی محور بیرجند-قاین، یادآور شد: وزارتخانه با برنامه ریزی دقیق، مدیریت کارها و پیگیری‌های جدی‌تر، این پروژه را تا پایان سال جاری کامل کند.

استاندار خراسان جنوبی ادامه داد: انتظار این است که پروژه دوبانده سازی محور دیهوک- فردوس- بجستان نیز حداکثر تا پایان سال تکمیل شود.

معتمدیان با اشاره به برنامه‌های در دست اقدام برای اجرای برخی پروژه‌های استان، خاطرنشان کرد: مجوزهای مقدماتی کمیسیون ماده ۲۳ برای محورهای بیرجند- سه راهی راهداران- دیهوک- طبس و همچنین سه راهی شهید زارع- بشرویه اخذ شده  و  در مراحل نهایی است.

وی با تأکید بر شتاب بخشی به روند دوبانده‌سازی برخی محورها، گفت: دوبانده سازی محورهای طبس- یزد، طبس- اصفهان، سه راهی روم- سرایان -فردوس و بیرجند- نهبندان از مطالبات مردم است که باید با سرعت بیشتری اجرا شود.

معتمدیان بر نظارت جدی تر بر روند اجرای پروژه‌ها نیز تأکید کرد و تأمین اعتبار برای اجرای پروژه محور جدید طبس- بشرویه را خواستار شد.

محمد رضا  کدخدا زاده، معاون ساخت و توسعه راه‌های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ‌و نقل وزارت راه و شهرسازی نیز در این دیدار ضمن تشکر از پیگیری‌های جدی استاندار، گفت: معتمدیان، جزو معدود استاندارانی است که استفاده از ظرفیت ماده ۵۶ و اخذ تسهیلات بانکی در اجرای پروژه‌های راهسازی را دنبال کرده  و از این پتانسیل در محورهای بیرجند- قاین  استفاده کرده و برای دو محور سربیشه -ماهیرود و دیهوک - فردوس نیز در دستور کار دارد.

وی با اشاره به پروژه های در حال اجرا در سطح استان، خاطرنشان کرد: با توجه به همراهی‌های شخص استاندار، نظارت و کنترل‌ها با دقت هر چه تمام‌تر صورت می‌گیرد و کیفی سازی پروژه‌ها در دستور کار است.

انتهای پیام