• پنجشنبه / ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۲:۵۵
  • دسته‌بندی: زنجان
  • کد خبر: 99062015283
  • خبرنگار : 50165

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح:

توجه به تولید، راهکاری برای افزایش رضایت مردم است

توجه به تولید، راهکاری برای افزایش رضایت مردم است

ایسنا/زنجان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: توجه به تولید و اشتغال‌زایی، راهکاری برای افزایش رضایت مردم است.

امیرسرتیپ امیر حاتمی ظهر امروز (۲۰ شهریورماه) در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان زنجان با ابراز خرسندی از وجود همدلی و وحدت در استان، اظهار کرد: دغدغه مردم در استان زنجان دغدغه مدیران شده است.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه زیرساخت‌های حوزه درمان در زنجان چندان وضعیت مناسبی ندارد، گفت: با این وجود در این شرایط خدمات خوبی در استان به مردم ارائه شد.

وی با اشاره به نامدار بودن استان زنجان در زمینه عزاداری‌های حسینی بیان کرد: امسال نگاه خیلی‌ها به استان زنجان بود که با هدایت خوب، نمونه دیگری به جهان معرفی شد.

امیرسرتیپ حاتمی با بیان اینکه برخی از مردم در شرایط کرونایی با مشکلات زیادی مواجه هستند، تصریح کرد: با این وجود کار نمادین با ارزشی اتفاق افتاد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به اینکه پروژه‌های جهش تولید در استان زنجان نگاه مثبت استان نسبت به نیاز کشور را نشان می‌دهد، گفت: ایران در شرایط خاصی قرار داشته و دشمن سعی دارد با فشار حداکثری مردم را به سمت اعتراض بکشانند.

وی با اشاره به اینکه توجه به تولید و اشتغال‌زایی، راهکاری برای افزایش رضایت مردم است، بیان کرد: این راهبرد به درستی شناسایی شده و اقدامات در راستای جهش تولید در دست اقدام است.

این مسئول با اشاره به اینکه محدودیت‌ها و محرومیت‌ها نیاز را نشان داده و مسیر را به ما معرفی می‌کند، گفت: این تجربه در هشت سال دفاع‌مقدس برای ما ملموس بوده است.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به اینکه تمدید تحریم‌ها هدف برجسته دشمنان است، ادامه داد: این نشان می‌دهد که مسیر درستی را در پیش گرفته‌ایم.

وی با بیان اینکه مردم هوشمندانه رفتار کرده و خباثت دشمن را شناسایی کردند، گفت: امید است با سرعت از این وضعیت عبور کنیم.

این مسئول با اشاره به اینکه استان در حوزه صادرات کار خوبی انجام داده است، تصریح کرد: این اقدام مکمل بخش تولید است و استان در حوزه‌های مختلف ظرفیت صادراتی بالایی دارد که باید مورد توجه قرار گیرد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به  اینکه برای دو خطه شدن راه‌آهن باید کمک کرد، عنوان کرد: این پروژه در ایجاد خدمات بیشتر به مسافران موثر است.

انتهای پیام