• شنبه / ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۴:۱۰
  • دسته‌بندی: مازندران
  • کد خبر: 99062216520
  • منبع : نمایندگی مازندران

نفرات برتر مسابقات آدینه تنیس بانوان مازندران مشخص شدند

نفرات برتر مسابقات آدینه تنیس بانوان مازندران مشخص شدند

ایسنا/مازندران مسابقات آدینه بانوان که از صبح جمعه در مجموعه داراب ساری آغاز شده بود در نهایت با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی هیئت تنیس شهرستان ساری، مسابقات آدینه بانوان یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی صبح جمعه ۲۱ شهریور در مجموعه ورزشی داراب و با حضور  ۳۱ ورزشکار از استان مازندران برگزار شد و در نهایت با برگزاری دیدارهایی جذاب و مهیج نفرات برتر مشخص شدند.

در پایان این مسابقات؛ یاسمن روحانی مقدم از ساری قهرمان شد و زهره شاکری از آمل نایب قهرمانی را از آن خود کرد؛همچنین باران عاطف از آمل و نیوشا رستمان از قائمشهر مقام سوم مشترک این رقابت ها را به دست آوردند.

** خون تازه در رگ های تنیس ساری تزریق شد

علی لطفیان رئیس هیئت تنیس استان مازندران در بازدید از مسابقات آدینه بانوان که در مجموعه ورزشی داراب ساری برگزار شد در گفت و گویی اظهارکرد: ما در ابتدا توسعه تنیس را مدنظر قراداده ایم و سعی کردیم مخاطبین این رشته را افزایش دهیم، برای همین منظور دست به بومی سازی این رشته زده ایم.

وی افزود: در سال اول حضورم رنک ٤ کشور بوده ایم  و در سال های بعدی رنک ٣ حضور داشته ایم و در سال ٩٧ طبق آمارفدراسیون تنیس، رنک اول کشور شده ایم و در نوجوانان رنک یک را به دست آورده ایم .

رئیس هیئت تنیس استان مازندران در خصوص تغییرات هیئت تنیس مرکز استان یادآورشد: روسای سابق هیئت تنیس ساریبه اندازه خودشان زحمات زیادی برای رونق این رشته انجام داده اند و اکنون با آمدن امیرخانلو قصد داشته ایم خون تازه ای به رگ های تنیس ساری تزریق کنیم.

لطفیان با بیان اینکه تنیس ورزش بسیار مفرحی است، تصریح کرد:هدف ما مطرح شدن در رنک یک کشور است و آینده خوبی را برای تنیس استان پیش بینی میکنیم .

وی از همگانی کردن تنیس سخن گفت و تاکید کرد: تنیس ورزش مظلومی است اما ما عملا دوست داریم تنیس را همگانی کنیم تا هر قشری بتواند تنیس بازی کند.

* نفرات برتر زیر ذره بین کمیته استعداد یابی

امیرخانلو،سرپرست هیئت تنیس ساری نیز در حاشیه مسابقات گفت: کمیته استعداد یابی تنیس ساری از هم اکنون مشغول است و نفرات برتر را زیر ذره بین دارند.

وی با بیان اینکه نخستین هدفمان را با این آدینه بسیار خوب و درجه یک که متبرک با نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است، برگزار کرده ایم، تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم با فکرهایی که در ذهنمان است و اهدافی را که برای میزبانی های متفاوت در هیدت تنیس ساری در سر داریم به بهترین نحو اجرایی کنیم.

سرپرست هیئت تنیس ساری در خصوص برنامه های پیش رو گفت:ما پس از این بازی،  میزبانی یک آدینه بسیار خوب در را در سطح آقایان داریم که به صورت آزاد با جوایز نقدی بسیار متفاوت در مجموعه ورزشی سالاردره ساری برگزار می شود.

وی با بیان اینکه هرهفته تیم بانوان و آقایان را به صورت مجزا  و با کیفیت بالا در کنار خود خواهیم داشت، خاطرنشان کرد: کمیته استعدادیابی ما از هم اکنون مشغول است و نفرات برتر را زیر ذره بین دارند که برای مسابقات ملی جام حذفی که پیش رو داریم با قدرت قدم برداریم.

امیرخانلو از مهم ترین اهداف هیئت گفت و تاکید کرد: مهم ترین هدف هیئت این است که پس از چندین سال، با همدلی وفاق این خانواده را دور هم جمع کنیم و ورزش را به سوی همگانی کردن سوق دهیم تا به اهداف خودمان گام به گام نزدیک تر شویم .

انتهای پیام