• دوشنبه / ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۲:۱۱
  • دسته‌بندی: زنجان
  • کد خبر: 99062418102
  • خبرنگار : 50167

از ابتدای سال‌جاری تاکنون محقق شد؛

مشارکت بیش از ۳ میلیارد تومانی زنجانی‌ها در طرح صدقات

مشارکت بیش از ۳ میلیارد تومانی زنجانی‌ها در طرح صدقات

ایسنا/زنجان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان گفت: بر اساس آمارهای موجود، زنجانی‌ها از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۳ میلیارد و ۴۴۱ میلیون تومان در قالب طرح صدقات در برنامه‌های اجرایی این اداره‌کل مشارکت کرده‌اند.

هدایت صفری در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه کارکردهای این نهاد بر پایه حضور و مشارکت مردم در برنامه‌های اجرایی شکل گرفته و به جامعه هدف عرضه می‌شود، اظهار کرد: طرح‌های مختلفی برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی  و زمینه‌سازی برای خدمت‌رسانی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان در طول سال اجرا می‌شود.

وی افزود: یکی از مهم‌ترین طرح‌های اجرایی اداره‌کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان، جمع‌آوری صدقات است که ریشه در آموزه‌های دینی و اعتقادی مسلمانان دارد.

این مسئول با بیان اینکه بیش از ۱۴۰ هزار مشترک در طرح صدقات با اداره‌کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان همکاری داشته و برای کمک به نیازمندان به صورت مستمر در قالب این طرح در برنامه‌های اجرایی این نهاد مشارکت می‌کنند، تصریح کرد: از ابتدای سال‌جاری تاکنون بیش از ۳ میلیارد و ۴۴۱ میلیون تومان صدقه توسط خیران و مشترکان طرح صدقات در استان زنجان به این نهاد پرداخت شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان ادامه داد: صدقات پرداختی از طریق صنادیق مستقر در معابر، اماکن، منازل و اصناف انجام شده و همه وجوهات جمع‌آوری شده در هر منطقه به منظور ارائه خدمات در بخش‌های مختلف و بر اساس نیازهای جامعه هدف هزینه شده است.

صفری با اشاره به اینکه توسعه طرح صدقات به ‌صورت الکترونیکی و فیزیکی از برنامه‌های مهم اداره‌کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان در حوزه مشارکت‌های مردمی است، خاطرنشان کرد: زنجانی‌ها می‌توانند با ارسال پیامک به شماره ۸۸۷۷ و یا تماس تلفنی با شماره ۰۹۶۸۸۷ به ‌عنوان مشترک طرح صدقات در برنامه‌های اجرایی این نهاد با هدف کمک به ارائه خدمت به نیازمندان مشارکت کنند.

انتهای پیام