• سه‌شنبه / ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۳:۵۲
  • دسته‌بندی: البرز
  • کد خبر: 99062519181
  • خبرنگار : 50024

۴۵۰۰ دانش‌آموز البرزی تحت پوشش کمیته امداد هستند

۴۵۰۰ دانش‌آموز البرزی تحت پوشش کمیته امداد هستند

ایسنا/البرز معاون توسعه مشارکت‌های مردمی البرز گفت: از ۲۲ شهریور تا ۱۱ مهر شور عاطفه‌ها با هدف تامین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان تحت حمایت با اولویت «ملزومات آموزش غیرحضوری» در استان البرز برگزار می‌شود.

رضا لشینی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینکه در البرز ۴۵۰۰ دانش‌آموز تحت پوشش کمیته امداد قرار دارد، افزود: با توجه به تقارن «شور عاطفه‌ها» با ایام برگزاری رزمایش ایران همدل، این رویداد از روز شنبه ۲۲ شهریور ماه تا جمعه ۱۱ مهرماه سال جاری به مدت ۲۱ روز با هدف تامین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان تحت حمایت برگزار می‌شود.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی البرز گفت: کمک‌های مردمی این استان در سال گذشته ۱۰میلیارد تومان بود که هدف‌گذاری سال جاری جهت جمع‌آوری کمک‌های خیرین و نیکوکاران ۲۵میلیارد تومان است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی البرز با تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی گفت: ۲۰۰ پایگاه مراکز نیکوکاری و ۲۰۰۰ مدرسه البرز با مدیریت مرکز نیکوکاری فرهنگیان با هدف هر مدرسه یک تبلت برای دانش آموزان نیازمند آماده جمع‌آوری کمک‌های مردمی هستند.

وی از آمادگی دفاتر ۱۳ گانه کمیته امداد و ۲۰۰ مرکز نیکوکاری برای دریافت کمک‌های نقدی و ۳۰۰ پایگاه بسیج با نظارت مرکز نیکوکاری سپاه و ۱۰۰۰ کانون فرهنگی مساجد خبر داد و افزود: مردم نیکوکار و خیران عزیز می‌توانند از طریق شماره‌گیری کد مهربانی #۲۶۱*۸۸۷۷ و یا با شماره تلفن ۲۶۳۲۸۲۶۷۴۱ یا واریز کمک‌های نقدی خود به شماره‌حساب ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۵۸۰ نزد صندوق امداد ولایت البرز، کمک‌های خود را برای تامین ملزومات آموزشی دانش آموزان بی‌بضاعت واریز کنند.

انتهای پیام