• شنبه / ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۵:۰۱
  • دسته‌بندی: فرهنگ حماسه
  • کد خبر: 99062922037
  • خبرنگار : 71451

موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس پاتوق فعالان فضای مجازی ایثار و شهادت می‌شود

موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس پاتوق فعالان فضای مجازی ایثار و شهادت می‌شود

نشست هم اندیشی فعالان برتر فضای مجازی در حوزه ایثار و شهادت با مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، برگزار شد.

به گزارش ایسنا،علی اصغر جعفری در این نشست هم‌اندیشی بر نقش ممتاز رسانه‌ها در انتقال ارزش‌های دینی و انقلابی، تاکید کرد و افزود: امروزه ظرفیت‌های جدید رسانه‌ای با ظهور شبکه‌های اجتماعی در فضای مجازی به وجود آمده است که باید از این امکان برای انعکاس و تجلی ارزش‌های دینی و انقلابی بهره برد. با توجه به این موضوع امسال ظرفیت بیشتری برای بیان و روایت رشادت‌ها، دلاورمردی‌ها، سبک زندگی مومنانه شهدا و رزمندگان و دست‌آوردهای هشت سال دفاع مقدس داریم که این مهم همت والای همه مسئولان و دغدغه مندان عرصه ایثار و شهادت به ویژه در حوزه فضای مجازی می‌طلبد.


مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، گفت: البته همانطور که امسال برنامه‌های خود را به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس،محدود به هفته دفاع مقدس نکرده‌ایم و این برنامه‌ها در طول سال تداوم دارد، از فعالان برتر فضای مجازی در حوزه ایثار و شهادت نیز انتظار داریم، فعالیت‌های رسانه‌ای خود را بانگاهی میان مدت و بلندمدت دنبال کنند و ما نیز به عنوان موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس آمادگی داریم از این فعالیت‌ها پشتیبانی کنیم و ظرفیت‌های خود را در اختیار بگذاریم.

در پایان این نشست، پیشنهاد باشگاه فعالان رسانه‌ای عرصه ایثار و شهادت و دفاع مقدس از سوی شرکت کنندگان مطرح که با استقبال مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، مواجه شد.

انتهای پیام