• دوشنبه / ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۲:۲۲
  • دسته‌بندی: همدان
  • کد خبر: 99063123661
  • خبرنگار : 50402

درخشش همدانی‌ها در مرحله دوم لیگ دوومیدانی باشگاه‌های کشور

درخشش همدانی‌ها در مرحله دوم لیگ دوومیدانی باشگاه‌های کشور

ایسنا/همدان دبیر هیئت دوومیدانی استان همدان از درخشش دوومیدانی کاران استان در مرحله دوم لیگ باشگاه های کشور به ویژه در ماده ۱۰ کیلومتر پیاده روی خبر داد.

مسعود بنوان در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام این خبر افزود: این مرحله، به صورت متمرکز در شهر تهران و با رعایت پروتکل های بهداشتی در شرایط سخت کرونایی برگزار شد.

وی در رابطه با نتایج کسب شده توسط ورزشکاران استان در این مسابقات، تصریح کرد: «زینب احمدی» در ماده ۱۰ کیلومتر پیاده روی که در مرحله اول، به مقام دوم دست یافته بود، در این مرحله قهرمان بخش بانوان شد.

بنوان ادامه داد: در همین ماده در بخش آقایان «حمیدرضا زورآوند» مقام اول، «آرمین شاه‌ملکی» مقام دوم و «امیرحسین اسدی» مقام سوم را کسب کردند.

دبیر هیئت دوومیدانی استان همدان بیان کرد: در ماده ۱۵۰۰ متر نیز «سیدامیر زمانپور» قهرمان این دوره شد و «علی عالمی» در ماده ۸۰۰ متر به مدال برنز دست یافت.

به گزارش ایسنا، این مرحله از مسابقات ۲۷ و ۲۸ شهریورماه جاری در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار شد که سیدامیر زمانپور، حمیدرضا زورآوند، آرمین شاه‌ملکی، زینب احمدی و علی عالمی ورزشکاران همدانی تیم سپاهان اصفهان و امیرحسین اسدی ورزشکار همدانی تیم پلیمر خلیج فارس به مدال های رنگارنگ دست یافتند.

انتهای پیام