• سه‌شنبه / ۱ مهر ۱۳۹۹ / ۰۷:۵۹
  • دسته‌بندی: لرستان
  • کد خبر: 99070100060
  • خبرنگار : 50176

نماینده مردم در مجلس خبر داد:

تحویل ۵۰ دستگاه تجهیزات پزشکی و اختصاص ۸ پزشک متخصص در الیگودرز

تحویل ۵۰ دستگاه تجهیزات پزشکی و اختصاص ۸ پزشک متخصص در الیگودرز

ایسنا/لرستان نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی از تحویل ۵۰ دستگاه تجهیزات پزشکی و اختصاص ۸ پزشک متخصص در شهرستان خبر داد.

محمد خدابخشی در گفت‌وگو با ایسنا  اظهار کرد: برخی از مطالبات مردم الیگودرز در حوزه درمان در دیدار با وزیر بهداشت و درمان به بار نشست.

وی تصریح کرد: در فروردین و مردادماه سال جاری در پی جلساتی که با نمکی وزیر و مسئولان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد، درخصوص رفع مسائل و مشکلات شهرستان الیگودرز در این حوزه، تصمیماتی اخذ شد.

خدابخشی خاطرنشان کرد: درخصوص تجهیزات درخواستی و مورد نیاز شبکه بهداشت و درمان شهرستان الیگودرز تاکنون ۵۰ دستگاه از این تجهیزات شامل سونوگرافی، الکتروشوک، الکتروکاردیوگراف، مانیتور کنترل علائم حیاتی، ساکشن پرتابل، تخت سه شکن الکترونیک، تشک مواج، مانیتورثابت، سل کانتر، اتو آنالایزر تحویل داده شده است.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس اضافه کرد: همچنین به‌منظور تکمیل ظرفیت پزشکان متخصص در رشته‌های مختلف با رویکرد ارائه خدمات مطلوب درمانی به بیماران، خوشبختانه هشت پزشک متخصص دیگر در رشته‌های قلب، داخلی، بیهوشی، عفونی، اطفال، طب اورژانس و زنان و زایمان به شهرستان الیگودرز اختصاص یافت.

انتهای پیام