• سه‌شنبه / ۱ مهر ۱۳۹۹ / ۰۸:۱۶
  • دسته‌بندی: ایلام
  • کد خبر: 99070100079
  • منبع : نمایندگی ایلام

نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت در ایلام افتتاح شد

نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت در ایلام افتتاح شد

ایسنا/ایلام نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس ،با لحن حماسی چمر و اجرای تئاتر خیابانی ، پذیرای مهمانانی بود که آمدند تا چهلمین سالگرد آن حماسه بزرگ را گرامی بدارند.

 «قاسم سلیمانی دشتکی در حاشیه افتتاح این نمایشگاه اظهار کرد: آرامش و اقتدار امروز کشور مدیون خون شهدا است و ما هرچه داریم از خون شهدا داریم.

وی در ادامه‌ به شعار "ما می توانیم" در دوران دفاع مقدس اشاره‌ کرد و گفت: این درس بزرگ شهدا، جانبازان و ایثارگران به ما است که برای همیشه آن را باید باور داشته باشیم.

سلیمانی دشتکی  حاصل کار شهدا را عزت و سرافرزای امروز جمهوری اسلامی عنوان کرد و افزود: امروز در این شرایط سخت دشمن جرات حمله کردن به کشور را ندارند و این عامل مهم بازدارندگی ناشی از خون شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت طلبی ملت بزرگ ایران است.

وی در ادامه ترور و تحریم را پاسخ بزدلانه دشمنان در مقابل اقتدار ایران اسلامی عنوان کرد و گفت: آنها سردار عزیز ما را شبانه ترور کردند و به شهادت رساندند و هنگامی که مواضع آنها توسط سپاه‌ پاسداران درهم کوبیده شد جرات پاسخ دادن به آن را نداشتند.

وی افزود: اگر امروز امنیت داریم این آرامش را خون شهدا تضمین کرده است و ما هم به نوکری خانواده شهدا و ایثارگران افتخار می کنیم.

همچنین در حاشیه این نمایشگاه ، حمایل خادم الشهدا شامگاه یکشنبه در آیینی در حاشیه افتتاح نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس از طرف جمعی از خانواده های شهدا و ایثارگران به پاس زحمات و تلاش های قاسم سلیمانی‌دشتکی استاندار ایلام در پیگیری خواسته ها، مطالبات و رفع مشکلات خانواده معظم شهدا و ایثارگران به وی اهدا شد.

انتهای پیام