• سه‌شنبه / ۱ مهر ۱۳۹۹ / ۰۹:۳۸
  • دسته‌بندی: مازندران
  • کد خبر: 99070100161
  • منبع : نمایندگی مازندران

معاون برنامه ریزی جهاد کشاورزی مازندران:

محدودیتی در پرداخت تسهیلات بانکی به کشاورزان نداریم

محدودیتی در پرداخت تسهیلات بانکی به کشاورزان نداریم

ایسنا/مازندران معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: محدودیتی در پرداخت تسهیلات بانکی به کشاورزان و تولیدکنندگان نداریم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان جهاد کشاورزی مازندران حسین نگهدار معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی مازندران در جلسه شورای کشاورزی با بیان اینکه سال سختی را در اعتبار هزینه‌ای داریم، اظهارکرد: سال گذشته 63.5 درصد اعتبارات هزینه ای مربوط به حقوق و مزایای مستمر و 2 درصد اعتبار مربوط به سایر هزینه‌ها بود که امسال 81.6 درصد مربوط به حقوق  و دستمزد و 13.7 درصد مربوط به سایر اعتبارات است.

 وی ادامه داد: بیشترین اعتبارات ملی مرتبط با آب و خاک است که به صورت ملی تامین و توزیع می شود.

 معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی مازندران با اشاره به اینکه سال گذشته هزار و 350 میلیارد تومان تسهیلات بانکی به کشاورزان و تولیدکنندگان کشاورزی استان پرداخت کردیم، گفت: در سال جدید تاکنون 438 میلیارد تومان پرداخت تسهیلات انجام شده است.

 نگهدار تصریح کرد: محدودیتی در پرداخت تسهیلات بانکی نداریم و مدیران شهرستان و متقاضیان دغدغه‌ای در این زمینه نداشته باشند.

 وی اظهار کرد: جهاد کشاورزی مازندران در  "بند الف تبصره 18" در زمینه تعداد معرفی متقاضیان طرح‌ها به بانک‌ها رتبه سوم، در انعقاد قرارداد رتبه چهارم و از لحاظ پرداختی رتبه پنجم را در کشور دارد.

 معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی مازندران با اشاره به مشکلات اقتصادی واحدهای تولیدی گفت: این افراد شناسایی شوند و مشکلات آنان در شهرستان ها بررسی و مرتفع شود.

انتهای پیام