• پنجشنبه / ۳ مهر ۱۳۹۹ / ۱۹:۴۸
  • دسته‌بندی: کرمان
  • کد خبر: 99070302358
  • خبرنگار : 50189

نماینده مردم جیرفت در خانه ملت در گفت و گو با ایسنا:

"رزم حسینی" مرد کار، عمل و برنامه است/ دوتابعیتی بودن رزم حسینی صحت ندارد

"رزم حسینی" مرد کار، عمل و برنامه است/ دوتابعیتی بودن رزم حسینی صحت ندارد

ایسنا/کرمان نماینده جیرفت و عنبرآباد در مجلس گفت: فارغ از هرگونه مسائل سیاسی، توانمندی‌های افراد همواره مدنظر است و معتقدم که اگر مدیران خوبی انتخاب کنیم سرعت توسعه و پیشرفت کشور نیز بیشتر خواهد شد و "علیرضا رزم‌حسینی" در استان خراسان رضوی و کرمان نشان داد که مرد کار، عمل و برنامه است.

"ذبیح‌الله اعظمی ساردویی" در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وزیر پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: مهندس رزم‌حسینی را یک فرد بسیار توانمند می‌دانم و جدا از اینکه یک همشهری خوب بوده و به عنوان یک رزمنده دوران دفاع مقدس، همراه و همرزم سردار سپهبد شهید سلیمانی بوده است؛ در زمان استانداری کرمان نشان داده که فرد بسیار توانمند است.

وی افزود: فارغ از هرگونه مسائل سیاسی، اصولگرایی یا اصلح طلبی، توانمندی‌های افراد همواره مدنظرمان است و معتقدم که اگر مدیران خوبی انتخاب کنیم سرعت توسعه و پیشرفت کشور نیز بیشتر خواهد شد و "علیرضا رزم‌حسینی" در استان خراسان رضوی هم نشان داد که همچنان مرد کار، عمل و برنامه است.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مذاکراتی که در روز گذشته با نمایندگان استان‌های خراسان رضوی، خراسان شمالی و جنوبی داشتیم، خوشبختانه فضا مساعد بوده و آنها نیز نظر مثبتی درباره آقای رزم حسینی برای تصدی وزارت صمت داشتند.

وی با یادآوری معرفی "مدرس خیابانی" به عنوان وزیر پیشنهادی صمت از سوی رییس جمهور بیان کرد: در آن زمان نیز یکی از گزینه‌های وزارت صمت آقای رزم‌حسینی بود اما در هر صورت آن زمان وی به مجلس معرفی نشد ضمن آنکه یک گزینه دیگر نیز برای تکیه زدن به این صندلی وجود داشت که به مجلس معرفی نشد.

اعظمی تاکید کرد: به عنوان یک کرمانی بسیار خوشحال می‌شوم که آقای رزم حسینی رای اعتماد نمایندگان مجلس برای تصدی وزارت صمت را بیاورد و به عنوان وزیر صمت راهی پاستور شود و امیدوارم اولین کارخانه کنسانتره مس جنوب استان که آماده افتتاح است با حضور علیرضا رزم‌حسینی به عنوان وزیر صمت افتتاح شود.

وی از انتظارات نمایندگان از وزیر جدید صمت سخن به میان آورد و اظهار کرد: استان کرمان بهشت معادن است و اگر فقط به همین منطقه توجه شود، برای کل کشور سودآوری فراوانی خواهد داشت اما قطعا باید معادن کل کشور با یک نگاه دیده شود و نگاه ملی در فعالیت های وزیر صمت وجود داشته باشد.

این عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی درباره تعداد آرایی که احتمال می رود علیرضا رزم‌حسینی کسب کند، گفت: با توجه به تضارب افکار و سلیقه‌ها و ... هیچ کس نمی‌تواند پیش‌بینی کند فردی که معرفی می‌شود حتما رای می‌آورد یا خیر.

وی حضور رزم‌حسینی را یک قوت قلبی برای مجمع نمایندگان استان کرمان برای پیشبرد امورات معادن استان دانست و در ادامه درباره برخی شایعات مبنی بر دو تابیعتی بودن رزم‌حسینی نیز به ایسنا گفت: این موضوع به هیچ عنوان صحت ندارد و اینکه فرزند ایشان در خارج از کشور تحصیل می‌کند یا ممکن است تابعیت آنجا را داشته باشد به هیچ عنوان ارتباطی با آقای رزم‌حسینی ندارد و نباید به شایعات توجه کرد.

انتهای پیام