• یکشنبه / ۶ مهر ۱۳۹۹ / ۱۱:۵۳
  • دسته‌بندی: فارس
  • کد خبر: 99070604091
  • خبرنگار : 50029

مدیرکل زندان‌های فارس خبر داد:

ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی رایگان به زندانیان شیراز

ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی رایگان به زندانیان شیراز

ایسنا/فارس مدیرکل زندان‌های فارس از ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی به بیش از ۹۰۰ نفر از زندانیان شیراز به همت گروه جهادی دندانپزشکان خبر داد.

اسحاق ابراهیمی گفت: طرح‌های جهادی در زندان‌ها براساس منویات مقام معظم رهبری و تأکید رئیس سازمان زندان‌ها مبنی بر توسعه فعالیت‌ گروه‌های جهادی در زندان‌ها اجرا می‌شوند.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی زندان‌های فارس، ابراهیمی افزود: اشاعه فرهنگ نوع دوستانه و ایجاد فضای معنوی همدلی و انسان دوستانه مبتنی بر سلامت و ارزش‌های دینی از ویژگی‌های اخلاقی یک تیم جهادی است و این گروه های جهادی در زندان‌های استان فارس فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.

ابراهیمی اضافه کرد: در راستای ارتقای سلامت زندانیان و گسترش اقدامات بهداشتی و درمانی، تعدادی از دندانپزشکان گروه جهادی استان فارس با همکاری سازمان بسیج حقوقدانان با حضور در زندان مرکزی شیراز و در فضایی کاملا صمیمی، به زندانیان خدمات دندانپزشکی ارائه می‌کنند.

مدیرکل زندان‌های فارس اظهار کرد: اولین گروه جهادی درمانگر، متشکل از دندانپزشکان جهادی استان با حضور در زندان مرکزی شیراز فعالیت خود را آغاز کرده‌اند و مقرر شده تا پایان هفته به بیش از ۹۰۰ نفر از زندانیان سطح شیراز، خدمات دندانپزشکی ارائه کنند.

ابراهیمی یادآور شد: این اقدام خداپسندانه که کاملا رایگان است و این گروه جهادی به مدت یک هفته مشکلات دندانپزشکی زندانیان زندان‌های سطح شیراز را در این مکان رسیدگی می‌کنند.

مدیرکل زندان‌های فارس خاطرنشان کرد: این گروه جهادی اعلام آمادگی کردند که علاوه بر معاینه و درمان این تعداد از زندانیان دارای بیماری دهان و دندان به صورت مستمر با مجموعه اداره کل زندان‌های فارس همکاری کنند.

انتهای پیام