• دوشنبه / ۷ مهر ۱۳۹۹ / ۱۱:۲۹
  • دسته‌بندی: فرامنطقه ای
  • کد خبر: 99070704990
  • منبع : اسپوتنیک

اقدام به خودکشی مدیر سابق ستاد انتخاباتی ترامپ

اقدام به خودکشی مدیر سابق ستاد انتخاباتی ترامپ

براد پارسکال،مدیر سابق ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ به خاطر اقدام به خودکشی در بیمارستان بستری شد.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، مشاور سیاسی ترامپ که تا ماه ژوئیه مدیر ستاد انتخاباتی ترامپ بود به خاطر اقدام به خودکشی در بیمارستان بستری شد.

به گفته سخنگوی پلیس شهر «فورت لودردیل»، براد پارسکال، مدیر سابق ستاد انتخاباتی ترامپ که با اسلحه تهدید به خودکشی کرده بود، توسط پلیس از این اقدام منصرف و به بیمارستان منتقل شد. همسر او به پلیس زنگ زده و خطر خودکشی پارسکال را اعلام کرده بود. پارسکال که شخصیتی افراطی دارد اول تابستان و تنها چند ماه مانده به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از سوی ترامپ برکنار شد.

​همسر این مقام سابق ستاد انتخاباتی ترامپ به پلیس گفته او در خانه انواع سلاح‌ها را دارد و با یکی از آنها تهدید به خودکشی کرده است. هنوز مشخص نیست علت تصمیم پارسکال برای خودکشی چه بوده اما به نظر می‌رسد انتقادات شدید از برگزاری پر از اشتباه میتینگ انتخاباتی ترامپ در شهر توسلا در اوکلاهاما، بعنوان اولین مقصد انتخاباتی باعث چنین اقدامی از سوی او شده است.

پیشتر ترامپ با شلدون آدلسون، میلیاردر و سرمایه‌گذار اصلی حزب جمهوریخواه دعوا کرده بود که می‌خواست قانون کمک در زمان شیوع ویروس کرونا و مسائل اقتصادی را با وی بررسی کند.

انتهای پیام