• دوشنبه / ۷ مهر ۱۳۹۹ / ۱۴:۱۴
  • دسته‌بندی: خراسان شمالی
  • کد خبر: 99070705262
  • خبرنگار : 50046

در نشست معاون اقتصادی استاندار با مدیر عامل سازمان تعاون روستایی کشور؛

مشکلات بهکده رضوی بررسی شد

مشکلات بهکده رضوی بررسی شد

ایسنا/خراسان شمالی در نشست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان شمالی با مدیر عامل و رئیس هیات مدیره سازمان مرکزی تعاونی روستایی کشور مشکلات شرکت سهامی زراعی بهکده رضوی بررسی شد.

محمود قنبری در خصوص این نشست گفت: مشکلات بهکده رضوی به ویژه در حوزه مشارکت سرمایه گذار و بدهی شرکت به سازمان تعاونی روستایی بابت خرید ذرت در سال ۹۴ برگزار شد.

قنبری به مصوبات این نشست اشاره کرد و افزود: با هدف توسعه درآمد و افزایش بهره‌وری پتانسیل‌های موجود بهکده رضوی با حضور و مشارکت سرمایه گذاران متقاضی سرمایه‌گذاری باید در اسرع وقت با تشکیل شورای ماده ۱۷ شرکت های سهامی زراعی در استان نسبت به بررسی تقاضای رسیده برای سرمایه گذاری تصمیم گیری شود.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی،  قنبری تصمیم گیری در خصوص پرداخت بدهی بهکده رضوی از طریق مجمع عمومی سازمان مرکزی شرکت را دیگر موارد بررسی این نشست عنوان کرد و همچنین افزود: جهت توسعه باغات و کشت گیاهان دارویی باید سازمان جهاد کشاورزی استان مساعدت لازم برای بهره مندی بهکده رضوی از اعتبارات مربوطه را داشته باشد.

 کمک به تامین اعتبار برای خرید تجهیزات آزمایشگاه زعفران اتحادیه تعاونی روستایی فاروج، کمک به تجهیز بازار تخصصی عرضه تولیدات کشاورزی در مراکز شهرستان ها و ورود به خرید توافقی زعفران، پیاز و پنبه در صورت ضرورت از دیگر موضوعات مورد توافق در این نشست بود.

انتهای پیام