• دوشنبه / ۷ مهر ۱۳۹۹ / ۱۵:۱۷
  • دسته‌بندی: زنجان
  • کد خبر: 99070705339
  • خبرنگار : 50167

از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون؛

فوتی‌های زنجان به ۵۰۲ نفر رسید

فوتی‌های زنجان به ۵۰۲ نفر رسید

ایسنا/زنجان طبق آمار، استان زنجان طی ۲۴ ساعت گذشته، با ۱۷ مورد مثبت و در مجموع با ۵۰۲ فوت ناشی از بیماری کرونا در وضعیت قرمز و دامنه موج سوم کرونا قرار دارد.

به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه خبری دانشگاه علوم‌پزشکی و خدمات بهداشتی‌درمانی زنجان، بر اساس آخرین اخبار در کشور، استان زنجان به لحاظ شیوع بیماری کرونا در وضعیت قرمز و دامنه موج سوم کرونا قرار دارد که نیازمند رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی و نیز استفاده از ماسک است.

درخصوص وضعیت مبتلایان ویروس کرونا در استان زنجان طی ۲۴ ساعت گذشته، ۱۷ مورد مثبت ابتلا به بیماری کرونا از لحاظ آزمایشگاهی به ثبت رسید که اکنون مجموع موارد مثبت بر اساس یافته‌های آزمایشگاهی، ۳۷۵۴ مورد است.

همچنین، در حال حاضر ۳۹۳ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های زنجان بستری هستند که این تعداد از ابتدای شیوع کرونا تاکنون مجموع بیماران کرونایی بستری در استان به ۱۱۳۷۰ نفر رسیده است.

متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته، ۴ بیمار مبتلا به کرونا در این استان جان خود را از دست داده‌اند. گفتنی است از ابتدای شیوع کرونا تاکنون مجموع بیماران فوت شده به ۵۰۲ نفر رسیده است.

قابل ذکر اینکه، از ابتدای شیوع کرونا تاکنون در استان زنجان مجموع بیماران بهبودیافته مبتلا به کرونا نیز ۳۱۶۱ مورد گزارش شده است.

انتهای پیام