• سه‌شنبه / ۸ مهر ۱۳۹۹ / ۱۱:۱۲
  • دسته‌بندی: خانواده
  • کد خبر: 99070805845
  • منبع : بنیاد مستضعفان

اکران نمایش میدانی «محشر» به مناسبت اربعین در مجموعه ارم

مدیر عامل هلدینگ سیاحتی بنیاد مستضعفان گفت: نمایش میدانی محشر با موضوع "زندگی پس از مرگ" به مدت ۲۰ شب در پارکینگ پارک ارم همزمان با ایام اربعین حسینی به نمایش گذاشته می‌شود.

به گزارش ایسنا، علی محمد قادری با اعلام این خبر و اکران این نمایش با هدف اجرای ویژه برنامه های فرهنگی در مجموعه ارم سبز اظهار کرد: هلدینگ سیاحتی بنیاد مستضعفان با هدف عمق بخشیدن به فعالیت های فرهنگی و همچنین حمایت از نمایش های آیینی به عنوان ویژه برنامه هایی که طی ماه های اخیر با «هیئت ماشین» در ماه مبارک رمضان آغاز شد، نمایش میدانی «محشر» را به مدت ۲۰ شب در ۲ سانس در پارکینگ پارک ارم به نمایش می گذارد.

مدیر عامل هلدینگ سیاحتی بنیاد مستضعفان با بیان اینکه این نمایش هر شب در ۲ سانس پذیرای  تماشاگران مردمی در پارک ارم تهران است، افزود: نمایش بزرگ «محشر» با مشارکت شرکت ارم سبز وابسته به بنیاد مستضعفان، به اجرا در می آید و از فردا به صورت رایگان پذیرای عموم مردم است.

وی در تشریح محتوا و درون مایه نمایش محشر نیز گفت: داستان نمایش محشر مبتنی بر کتاب سیاحت غرب است و گوشه ای از عقوبات اعمال را به نمایش می گذارد که این داستان در پایان، با موضوع اربعین حسینی گره می خورد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان، علاقمندان برای ثبت نام و حضور در نمایش و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس www.namaticket.com مراجعه کنند.

انتهای پیام