• سه‌شنبه / ۸ مهر ۱۳۹۹ / ۱۲:۱۴
  • دسته‌بندی: خوزستان
  • کد خبر: 99070805945
  • خبرنگار : 50227

معاون آبفا خوزستان:

تعرفه قبوض خانگی آب روستایی تغییر نکرده است

تعرفه قبوض خانگی آب روستایی تغییر نکرده است

ایسنا/خوزستان معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: تعرفه قبوض خانگی آب در روستاها نصف تعرفه قبوض آب شهری است و هیچ گونه افزایش قیمتی در تعرفه قبوض آب روستاها ایجاد نشده است.

محسن درفشان در گفت‌وگو با ایسنا درباره تعرفه قبوض آب در شهرها و روستاهای خوزستان اظهار کرد: تعرفه قبوض خانگی آب در روستاها، نصف تعرفه قبوض آب شهری است؛ هیچ گونه افزایش قیمتی در تعرفه قبوض آب روستاها ایجاد نشده است و روستاییان نگران هزینه قبوض خود نباشند.

وی افزود: پس از ابلاغ طرح یکپارچه‌سازی در شرکت آب و فاضلاب خوزستان، با توجه به اهمیت خدمات‌رسانی به مشترکان و رسالت آبفا برای پاسخگویی به مشترکان شهری و روستایی، اقدماتی انجام شده است تا مشکلی در پاسخگویی به مردم وجود نداشته باشد.

معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب خوزستان تصریح کرد: با برنامه‌ریزی انجام‌شده و با راه‌اندازی برنامه‌های نرم‌افزاری شهر و روستا در سامانه جامع حوزه مشترکین آبفا خوزستان، کارها به صورت منظم ثبت و ساماندهی شده است.

درفشان با اشاره به صدور قبوض آب روستایی در خوزستان عنوان کرد: از ابتدای تیرماه امسال، اولین قرائت مشترکان روستایی توسط آبفا استان خوزستان انجام شده است.

انتهای پیام