• چهارشنبه / ۹ مهر ۱۳۹۹ / ۰۴:۵۶
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: 99070806207
  • خبرنگار : 71552

رسولی: در مورد حقوق تیراندازان چیزی به من ابلاغ نشده است

رسولی: در مورد حقوق تیراندازان چیزی به من ابلاغ نشده است

سخنگوی فدراسیون تیراندازی گفت: برای تمدید قرارداد سرمربی تیم ملی تفنگ طرفین در حال مذاکره هستند.

ناصر رسولی در گفت و گو با ایسنا، درباره تمدید قرارداد سرمربی تیم ملی تفنگ اظهار کرد: در حال مذاکره هستیم، به محض اینکه تمدید قرارداد انجام شود رسانه‌ای خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این سوال که شروط فنی هاشمی چیست که فدراسیون هنوز با آن موافقت نکرده است گفت: نمی‌توان این موضوعات را رسانه‌ای کرد ان شاءالله هر زمانی که این اتفاق بیفتد ما اعلام خواهیم کرد.

سخنگوی فدراسیون تیراندازی در خصوص طولانی شدن موضوع تمدید قرارداد هاشمی سرمربی ایرانی تیم ملی تفنگ گفت: انشاءالله طرفین به جمع بندی برسند انجام خواهد شد. مشکل آن‌چنانی وجود ندارد و مذاکره در حال انجام است.

رسولی در پاسخ به این سوال که حقوقی که دادگر اعلام کرده است که به ملی‌پوشان پرداخت خواهد شد انجام شده گفت: از سوی کمیته ملی المپیک که حقوق‌ها پرداخت شد. در مورد حقوق از سوی فدراسیون چیزی نشنیده ام. اگر آقای دادگر رییس فدراسیون چیزی گفته است موضوع جدایی است که هنوز به من ارجاع نشده است.

وی در خصوص تمرینات تیم ملی تفنگ و تپاچه گفت: با توجه به اینکه شیوع کرونا در ایران به مرحله سوم رسیده است مرحل جدید تمرینات تا ۱۷ مهر ادامه دارد و برنامه‌های بعدی اعلام خواهد شد. باید مربیان برنامه‌ها را اعلام کنند تا طبق نظر آن‌ها پیش رویم.

انتهای پیام