• سه‌شنبه / ۸ مهر ۱۳۹۹ / ۲۱:۱۷
  • دسته‌بندی: کشتی، رزمی
  • کد خبر: 99070806450
  • خبرنگار : 71506

شکست سینا صنعت در روز نخست لیگ برتر کشتی فرنگی

شکست سینا صنعت در روز نخست لیگ برتر کشتی فرنگی

نتایج مسابقات روز نخست دور رفت رقابت های گروه الف بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) مشخص شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، این مسابقات از صبح امروز در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران آغاز شد و فردا به پایان خواهد رسید.

در مسابقات امروز 6 دیدار برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:

فولاد اکسین خوزستان 10- هیأت کشتی سیرجان صفر
رعد پدافند ارتش 7- آریو برزن بهبهان 3
سیناصنعت ایذه 10- هیأت کشتی سیرجان صفر
فولاد اکسین خوزستان 6- آریوبرزن بهبهان 4
فولاد اکسین خوزستان 7- سینا صنعت ایذه 3
رعد پدافند ارتش 9- هیأت کشتی سیرجان یک

نتایج انفرادی دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:

سیناصنعت ایذه 10- هیأت کشتی سیرجان صفر (اسامی تیم ایذه در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: سعید سیداحمدیان، برنده – فرزاد محبی، صفر
60 کیلوگرم: میلاد رضانژاد، برنده – متین سنجری، صفر
63 کیلوگرم: فرشاد عیسوند محمودی، برنده – عرفان فردی صفر
67 کیلوگرم: شاهین بداغی، برنده- نجتبی ولی الهی، صفر
72 کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده 10- محمدمهدی شهسواری صفر
77 کیلوگرم: محمدامین احمدپور، برنده 5- امیرمحمد رضایی 1
82 کیلوگرم: عباس مهدی زاده، برنده 8- امیرمحمد ذاکریان پور صفر
87 کیلوگرم: امید محمودی، برنده 4- علی عابدی صفر
97 کیلوگرم: محمد یگانه، برنده – محمد مدرسی صفر
130 کیلوگرم: محمد بیرانوند، برنده 2- سید احسان اسماعیل پور صفر


فولاد اکسین خوزستان 6- آریو برزن بهبهان 4 (اسامی تیم فولاد در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: محمدهادی شعبانی صفر- صادق مرادی، برنده 6 ، ضربه فنی
60 کیلوگرم: امیرحسین خوانساری، برنده – محراب قلی پور صفر
63 کیلوگرم: مهرداد مردانی، برنده 5- ابراهیم اسحاقی 2
67 کیلوگرم: علی ذکایی مهر، برنده 8- سید علیرضا رسول زاده صفر
72 کیلوگرم: کرامت عبدولی صفر- عابد بابکان، برنده 9
77 کیلوگرم: محمد شربی نیازی، برنده – محمدحسین آزرم دخت صفر
82 کیلوگرم: مهدی هدایی، برنده 9- علیرضا مرادی صفر
87 کیلوگرم: علی شریفی ، برنده 9- رضا وخشور صفر
97 کیلوگرم: محمدامین حمیدی اصل صفر- سید محمدرضا زینی، برنده 4، ضربه فنی
130 کیلوگرم: سید محمد موسوی، برنده 6- پارسا نظری 2



فولاد اکسین خوزستان 10- هیأت کشتی سیرجان صفر (اسامی تیم خوزستان در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: محمدهادی شعبانی 9 – فرزاد محبی صفر
60 کیلوگرم: پویا ناصرپور برنده- متین سنجری
63 کیلوگرم: مهرداد مردانی 8- عرفان مردی صفر
67 کیلوگرم: کرامت عبدولی 9- محمدرضا اسپیدکار صفر
72 کیلوگرم: عظیم گرمسیری 8- محمدرضا شاه بداغی صفر
77 کیلوگرم: امین کاویانی نژاد 9- محمد غلامی صفر
82 کیلوگرم: محمد سرخی نژاد 9- سید احسان موسوی 4
87 کیلوگرم: رامین طاهری 8- فردین سالاری صفر
97 کیلوگرم: ایمان انصاری 5- محمد مدرسی 3
130 کیلوگرم: پارسا نظری 9- علیرضا اسکندری صفر


رعد پدافند ارتش 7- آریو برزن بهبهان 3 (اسامی تیم ارتش در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: محمد حسینوند پناهی 6- صادق مرادی، برنده 7
60 کیلوگرم: علیرضا کارگر صفر- محراب قلی پور، برنده
63 کیلوگرم: آرمین محب ثابت 9 – ابراهیم اسحاقی صفر
67 کیلوگرم: احسان فراهانی، برنده – یاسین محسن نژاد صفر
72 کیلوگرم: محمدرضا کاکه، برنده – عابد بابکان صفر
77 کیلوگرم: سجاد فرج پور، برنده9 9- سید عارف خردمند صفر
82 کیلوگرم: جمال اسماعیلی برنده- رضا عادلی نژاد صفر
87 کیلوگرم: محمد رسولی، برنده 6- رضا وخشور 1
97 کیلوگرم: حامد عبدولی، برنده 3 – داود فلاحی 2
130 کیلوگرم: سجاد خلیلیان 4- سعید حسین پور، برنده 13


فولاد اکسین خوزستان 7- سینا صنعت ایذه 3 (اسامی تیم فولاد در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: محمدهادی شعبانی 1- مصیب اکبری، برنده 6
60 کیلوگرم: پویا ناصرپور، برنده 9 - میلاد رضانژاد صفر
63 کیلوگرم: مهرداد مردانی، برنده 4، ضربه فنی – فرشاد عیسوند 3
67 کیلوگرم: علی ذکائی مهر، برنده 2، ضربه فنی- شاهین بداغی 1
72 کیلوگرم: عظیم گرمسیری صفر- محمدرضا مختاری، برنده 8
77 کیلوگرم: امین کاویانی نژاد، برنده 7- هادی علیزاده پورنیا 1
82 کیلوگرم: مهدی هدایی، برنده 3- عباس مهدی زاده 1
87 کیلوگرم: رامین طاهری، برنده 5- امید محمودی صفر
97 کیلوگرم: ایمان انصاری صفر- محمد یگانه، برنده 8
130 کیلوگرم: پارسا نظری، برنده 2- آرمان طهماسبی زاده صفر


رعد پدافند ارتش 9- هیأت کشتی سیرجان یک (اسامی تیم ارتش در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: محمد حسینوند پناهی، برنده- فرزاد محبی
60 کیلوگرم: علیرضا اسدی، برنده – امیرمحمد یارمحمدزهی
63 کیلوگرم: آرمین محب ثابت، برنده – عرفان فردی
67 کیلوگرم: احسان فراهانی – محمدرضا اسپیدکار، برنده ضربه فنی
72 کیلوگرم: محمدرضا کاکه، برنده 4- محمدمهدی شهسواری 1
77 کیلوگرم: سجاد فرج پور، برده 6- محمد غلامی 2
82 کیلوگرم: علی موسی زاده، برنده 7- امیرمحمد ذاکریان پور صفر
87 کیلوگرم: محمد رسولی، برنده 9- امیرطاها برفه ای صفر
97 کیلوگرم: امیرحسین کریمی، برنده – مسعود زیدآبادی
130 کیلوگرم: میلاد عبدولی، برنده – سید احسان اسماعیل پور


4 دیدار باقی مانده از رقابت های دور رفت گروه الف فردا چهارشنبه در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار می شود.

انتهای پیام