• چهارشنبه / ۱۶ مهر ۱۳۹۹ / ۰۸:۳۵
  • دسته‌بندی: لرستان
  • کد خبر: 99071611892
  • خبرنگار : 50176

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان:

ردیف اعتباری برای همایش پیشکسوتان دفاع مقدس لحاظ شود

ردیف اعتباری برای همایش پیشکسوتان دفاع مقدس لحاظ شود

ایسنا/لرستان مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس لرستان با اشاره به گلایه‌مندی‌ برخی از پیشکسوتان دفاع مقدس لرستان که برای حضور در مراسم تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس دعوت نشده بودند، گفت: استانداری لرستان باید یک ردیف اعتباری برای برگزاری این همایش در سال آینده در نظر بگیرد.

محسن رشیدی در جلسه نقد و بررسی همایش پیشکسوتان دفاع مقدس که ۱۵ مهرماه برگزار شد، اظهار کرد: با وجود جمعیت زیاد در محل برگزاری همایش پیشکسوتان، نظم و انضباط حاکم بر این همایش قابل توجه بود.

وی با اعلام رضایتمندی از نحوه برگزاری همایش، افزود: بعد از برگزاری این همایش، ما شاهد گلایه‌مندی‌هایی نیز از طرف پیشکسوتانی که برای حضور در مراسم دعوت نشده بودند، بودیم؛ گرچه این گلایه‌مندی‌ها به جا و به‌حق است، ما نیز در تامین اعتبارات مورد نیاز برای برگزاری این همایش، با محدودیت‌هایی مواجه بودیم.

رشیدی با تاکید بر این نکته که استانداری لرستان باید یک ردیف اعتباری برای برگزاری این همایش در سال آینده در نظر بگیرد، اضافه کرد: ازجمله مشکلات ما در روزهای قبل از برگزاری همایش، تغییر مکان برگزاری مراسم بود که با کمک همه ادارات و کار جهادی دست‌اندرکاران، این مراسم در حسینیه تیپ ۵۷ سپاه حضرت ابوالفضل(ع) برگزار شد.

وی با بیان این‌که بیش از ۷۰۰ نفر در این مراسم حضور داشتند، عنوان کرد: یکی‌از مسائلی که باید از قبل به آن توجه می‌شد، تردد جانبازانی بود که برای حضور در مراسم دعوت شده بودند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان در بخشی از سخنانش با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، ادامه داد: نیروی انتظامی حافظ امنیت و نظم در جامعه است و در راه تامین امنیت هم‌وطنان شهدای فراوانی تقدیم کرده است.

وی با بیان این‌که زحمت‌کشان ناجا در گرما و سرما و ایام تعطیل و هر لحظه که نیاز باشد، در خدمت هم‌وطنان خود هستند، افزود: لازمه‌ یک جامعه سالم و پویا، این است که همه خودشان را ملزم به رعایت نظم و انضباط بدانند؛ وگرنه در یک کشور ۵۰ میلیونی، ۵۰ میلیون نفر نیز پلیس لازم است؛ یعنی در کنار هر نفر یک پلیس باشد.

انتهای پیام