• پنجشنبه / ۲۴ مهر ۱۳۹۹ / ۱۴:۱۵
  • دسته‌بندی: تهران
  • کد خبر: 99072418217
  • خبرنگار : 50291

یک مسئول عنوان کرد

در شهرستانهای استان تهران بیش از ۱۰۰ مدرسه در حال ساخت است

در شهرستانهای استان تهران بیش از ۱۰۰ مدرسه در حال ساخت است

ایسنا/تهران مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: با کمک خیرین، دولت و با اعتبار استانی و کشوری در شهرستانهای استان تهران بیش از ۱۰۰ مدرسه در حال ساخت است.

محمد صیدلو ظهر پنج شنبه ۲۴ مهرماه در حاشیه افتتاح آموزشگاه ۱۵ کلاسه شهرک گل‌ها که با حضور استاندار تهران و مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خدا را شاکریم که در چنین روزی یک آموزشگاه نیز به آموزشگاه‌ها و مدارس شهرستان قرچک اضافه شد تا دانش آموزان قرچکی از فضای آموزشی این مدرسه بهره لازم و کافی را ببرند.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: پروژه‌های عشاقی، دبیرستان دختران عترت، مدرسه خیر ساز دربانی و مدرسه شهرک نگارستان با پیشرفت فیزیکی خوبی در حال ساخت است و به امید خدا اگر مشکل خاصی به وجود نیاید این پروژه در سال تحصیلی بعد به فضاهای آموزشی منطقه اضافه خواهد شد.

صیدلو در خصوص پروژه‌های در حال ساخت در استان بیان کرد: به همت خیرین نیک اندیش در استان تهران و با کمک دولت و با اعتبار استانی و کشوری در شهرستان‌های استان تهران بیش از ۱۰۰ مدرسه در حال ساخت است.

وی گفت: با ساخت این ۱۰۰ مدرسه بیش از ۱۳۰۰ کلاس درس به فضاهای آموزشی استان اضافه می‌گردد که نیازمند یاری دوچندان خیرین مدرسه ساز هستیم.

انتهای پیام