• پنجشنبه / ۲۴ مهر ۱۳۹۹ / ۱۴:۲۸
  • دسته‌بندی: تهران
  • کد خبر: 99072418228
  • خبرنگار : 50291

امام جمعه موقت ورامین:

با شنیدن درد دل تولیدکنندگان باید برای تولید اشک ریخت

با شنیدن درد دل تولیدکنندگان باید برای تولید اشک ریخت

ایسنا/تهران امام جمعه موقت شهرستان ورامین گفت: با شنیدن درد دل تولیدکنندگان باید برای تولید اشک ریخت.

حجت الاسلام سید محسن محمودی امروز پنجشنبه ۲۴ مهرماه در بازدید از چند کارخانه و در سال جهش تولید گفت: در کشور ما ظرفیت های فراوانی داریم که نمی توانیم از آنها درست بهره ببریم و وقتی درد دل های تولید کننده را می شنویم دوست داریم در کنار این عزیزان برای تولید اشک بریزیم.

وی از شهرستان ورامین به عنوان شهرستان استثنا در جهت جذب نیروی کار نام برد و تصریح کرد: آیا باور می کنید در ورامین نیروی کار لازم است و این در کشور کم نظیر است و جوانان و کسانی که جویای کار هستند بدانند  که همه کارها پشت میز نشستن است و باید برای موفقیت کشور در همه کارها ورود و تلاش کنیم.

امام جمعه موقت ورامین با انتقاد از شرایط فعلی کشور گفت: اگر در کارها اصل رها شود و به فرع پرداخته شود و آدم های شایسته کنار باشند و کسانی که کار بلد نیستند بر مسندها بنشینند می شود زمان صدر اسلام که وصیت پیامبر اکرم(ص) را اجرا نکردند و بی کفایت ها را مسندنشین کردن و شد آن که نباید می شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران اظهار کرد: متأسفانه گاهی اوقات گرفتار نفوذی ها و فتنه گرها شدیم و حاصل آن بلایی است که بر سر اقتصاد و فرهنگ آمده است.

انتهای پیام