• پنجشنبه / ۲۴ مهر ۱۳۹۹ / ۱۴:۴۵
  • دسته‌بندی: تهران
  • کد خبر: 99072418238
  • خبرنگار : 50291

فرماندار:

پیاده‌روی جاماندگان ارض طوس در پیشوا برگزار نمی‌شود

پیاده‌روی جاماندگان ارض طوس در پیشوا برگزار نمی‌شود

ایسنا/تهران فرماندار پیشوا با تاکید بر لزوم رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در عزاداری‌های ۲۸ و ۲۹ صفر گفت: پیاده‌روی جاماندگان ارض طوس در پیشوا برگزار نمی‌شود.

حسین عباسی ظهر پنجشنبه ۲۴ مهرماه در جمع خبرنگاران در خصوص مراسم پیاده‌روی جاماندگان ارض طوس اظهار کرد : به دلیل وضعیت بحرانی ناشی از شیوع کرونا مراسم پیاده‌روی جاماندگان ارض طوس در سالروز شهادت امام رضا (ع) در پیشوا برگزار نمی‌شود.

عباسی افزود: طی سال‌های اخیر و در سالروز شهادت ولی نعمت ایرانیان حضرت امام رضا(ع) مردم جنوبشرق استان تهران با پای پیاده و در قالب هیئت‌ها و دسته‌های عزاداری به سمت حرم مطهر برادر بزرگوار ایشان حضرت امامزاده جعفر (ع) حرکت نموده و مودت خود به اهل بیت (ع) را نشان می‌دادند که امسال به دلیل شیوع کرونا برگزاری این مراسم ممنوع است.

نمانیده عالی دولت در شهرستان پیشوا اظهار کرد: مراسم سوگواری رحلت پیامبر مکرم اسلام (ص) و شهادت حضرت امام حسن مجتبی و امام رضا (ع) در ۲۸ و ۲۹ صفر حتی‌المقدور به‌صورت غیر عمومی و از طریق رسانه‌ها و فضای مجازی برگزار گردد و در صورت برپایی هیئت‌ها نیز به طور محدود و با رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی در فضای باز صورت پذیرد.

فرماندار شهرستان پیشوا در ادامه خاطر نشان کرد: با توجه به وخامت وضعیت کرونا و برای رها شدن از این شرایط لازم است توصیه‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا توسط همه افراد جامعه رعایت شود.

انتهای پیام