• پنجشنبه / ۲۴ مهر ۱۳۹۹ / ۱۷:۰۶
  • دسته‌بندی: آذربایجان غربی
  • کد خبر: 99072418332
  • خبرنگار : 50145

۱۰۰۰ بسته کمک مومنانه در پلدشت توزیع شد

۱۰۰۰ بسته کمک مومنانه در پلدشت توزیع شد

ایسنا/آذربایجان غربی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت از توزیع ۱۰۰۰ بسته معیشتی و بهداشتی طی سومین مرحله از رزمایش کمک مومنانه در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ پاسدار منصور یوسفی در گفت و گو با ایسنا بااشاره بهسومین مرحله از رزمایش کمک مومنانه افزود: ارزش ریالی هر بسته پنج میلیون ریال است که در بین نیازمندان در حال توزیع است.
 
وی در ادامه تاکید کرد: افراد نیازمند توسط پایگاه‌ها و حوزه‌های بسیج شناسایی شده اند و تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم تا این اقلام به موقع به دست این افراد برسد.
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت با تاکید براینکه در تامین هزینه این بسته‌های معیشتی معاونت مردم یاری و محرومیت زدایی قرارگاه حمزه سید الشهداء، فرماندهی سپاه شهداء و خیرین مشارکت داشته‌اند افزود: ایستگاه کنترل و پیشگیری از ویروس کرونا در این شهرستان راه اندازی شده است که خدماتی از قبیل کنترل تب، اکسیژن خون، ضدعفونی و توزیع ماسک را بصورت رایگان به مردم ارائه می کنند.

سرهنگ پاسدار یوسفی افزود: شیوع گسترده ویروس کرونا، تحریم ها و وضعیت اقتصادی کشور ایجاب می کند که کلیه دستگاه های نظام در راستای حل مشکلات مردم هماهنگ شوند و با همدلی به مبارزه با این ویروس منحوس بروند.

انتهای پیام