• جمعه / ۲۵ مهر ۱۳۹۹ / ۱۵:۱۵
  • دسته‌بندی: بوشهر
  • کد خبر: 99072518676
  • خبرنگار : 50324

نماینده دشتستان:

نفت نرگسی باید به مردم منطقه پاسخگو باشد

نفت نرگسی باید به مردم منطقه پاسخگو باشد

ایسنا/بوشهر نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد شدید از بی مسئولیتی شرکت‌های نفتی نسبت به مردم وحدتیه و دشتستان، از تلاش برای پاسخگو کردن شرکت نفت نرگسی به مردم منطقه خبر داد.

ابراهیم رضایی در جمع فعالان جهادی و انقلابی وحدتیه با ابراز امیدواری برای بهبود وضعیت کشور در آینده تاکید کرد: گره‌زدن رفع مشکلات داخل کشور به انتخابات یک کشور دیگر یک تفکر غلط و ساده‌انگارانه و توهین به ملت باعظمت ایران است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بنای مجلس کنونی این است که به دولت کمک کنیم که کارکرد بهتر و بیشتری در عرصه خدمت‌گذاری به مردم داشته باشد.

رضایی به مشکل بازار خرما اشاره کرد و افزود: صادرکنندگان ما طی یک سال اخیر مشکل زیادی برای صادرات داشتند و این موضوع باعث شد تا قیمت خرما پایین باشد. صادر نشدن خرما باعث تضعیف بازار شد و ضرر اصلی هم نصیب کشاورز شد.

وی به پیگیری‌های صورت گرفته برای تسهیل صادرات خرما اشاره کرد و گفت: نشست‌های متعددی را در وزارت امور خارجه، وزارت جهاد کشاورزی و وزارت صمت برای بهبود وضعیت خرما داشتیم.

نماینده دشتستان با بیان اینکه خرما و دیگر محصولات کشاورزی در این شرایط سخت می‌تواند راهگشای اقتصاد کشور باشد، اضافه کرد: در شرایطی که برای صادرات نفت با مشکلات زیادی روبرو هستیم، تسهیل در صادرات خرما می‌تواند بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را رفع کند.

عضو کمیسیون اصل نود مجلس با انتقاد شدید از بی مسئولیتی شرکت‌های نفتی نسبت به مردم وحدتیه و دشتستان، از تلاش برای پاسخگو کردن شرکت نفت نرگسی به مردم منطقه خبر داد و بیان کرد: خدمات این شرکت باید به این مردم برسد و به طریق قانونی این موضوع را دنبال می‌کنیم و از حق مردم کوتاه نمی‌آییم.

انتهای پیام