• یکشنبه / ۲۷ مهر ۱۳۹۹ / ۱۵:۰۴
  • دسته‌بندی: خراسان جنوبی
  • کد خبر: 99072719765
  • خبرنگار : 50028

استاندار خراسان جنوبی تاکید کرد:

امنیت؛ زیرساخت توسعه اجتماعی و اقتصادی

امنیت؛ زیرساخت توسعه اجتماعی و اقتصادی

ایسنا/خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی گفت: امنیت، بستر پیشرفت و تعالی است، زیرساخت مهمی که در سایه آن،  فعالیت‌های اقتصادی و اجتماعی با قدرت و سرعت هر چه تمام تر شتاب می‌گیرد و توسعه همه جانبه را به ارمغان می‌آورد.

محمدصادق معتمدیان، استاندار خراسان جنوبی به مناسبت هفته نیروی انتظامی پیامی صادر کرد.

به گزارش ایسنا، متن پیام بدین شرح است:

باسمه تعالی

نیروی انتظامی مظهر اقتدار و نهادی برخاسته از مردم و برای مردم است که نقش برجسته ای در تأمین امنیت پایدار جامعه و حفظ کرامت شهروندان دارد. نام این نیرو همواره در تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی با شجاعت، دلاوری و ایثارگری غیور مردانی همراه است که در راستای تحقق اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گام برداشته‌اند.

این که امروزه در خراسان جنوبی همچون اقصی نقاط میهن اسلامی ایران، مردم آسایش و امنیت کامل را با تمام وجود لمس می‌کنند و علی‌رغم شرایط خاص حاکم بر استان و هم مرزی با افغانستان، آرامش بر این خطه شرقی حاکم می‌باشد، بی شک حاصل تلاش و مجاهدت خستگی‌ناپذیر سبز قامتان جان بر کف نیروی انتظامی است.

برهیچ کس پوشیده نیست که امنیت، بستر پیشرفت و تعالی است، زیرساخت مهمی که در سایه آن،  فعالیت‌های اقتصادی و اجتماعی با قدرت و سرعت هر چه تمام تر شتاب می‌گیرد و توسعه همه جانبه را به ارمغان می‌آورد، در راستای همین توفیق است که خراسان جنوبی با همه تنگناهای موجود، طی یکی دو سال گذشته مورد عنایت ویژه بخش خصوصی، سازمان‌های اقتصادی بزرگ کشور، سرمایه‌گذاران خاص و گردشگران داخلی و خارجی قرار گرفته و این حضور و رغبت، آورده های اقتصادی فراوانی برای استان به همراه داشته است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، جانبازان و ایثارگران ناجا، هفته نیروی انتظامی را به تمام تلاشگران عرصه امنیت، فرماندهان و کارکنان خدوم و زحمتکش این مجموعه در استان تبریک و تهنیت می‌گویم و خدمات شجاعانه، حضور هوشمندانه و جانفشانی‌های این عزیزان همیشه هوشیار را که نقش بارزی در پیشگیری و کاهش جرایم و همچنین برقراری نظم و انضباط اجتماعی در شهرها، روستاها و مرزهای خراسان جنوبی ایفا می‌کنند، ارج می‌نهم.

امید که با توکل به خداوند متعال در سایه عنایات حضرت ولی عصر(عج) و رهنمودهای فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله العالی) در پاسداری از خون شهیدان گرانقدر انقلاب اسلامی و پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همچون گذشته مؤید و پیروز باشید.

انتهای پیام