• یکشنبه / ۲۷ مهر ۱۳۹۹ / ۲۰:۵۹
  • دسته‌بندی: خراسان جنوبی
  • کد خبر: 99072719983
  • خبرنگار : 50028

از ابتدای سال جاری؛

۴۵ تن انواع مواد مخدر در خراسان‌جنوبی کشف شد

۴۵ تن انواع مواد مخدر در خراسان‌جنوبی کشف شد

ایسنا/خراسان جنوبی فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی گفت: از ابتدای سال جاری ۴۵ تن انواع مواد مخدر در خراسان‌جنوبی کشف شد.

سردار ناصر فرشید، امروز یکشنبه ۲۷ مهرماه در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی اظهار کرد: نیروی انتظامی در لایه‌های مختلف در نقطه صفر مرزی تا داخل شهرها ارتباط نزدیک و تنگاتنگی با مردم دارد.

فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه از هفته ناجای سال گذشته تا به امروز بیش از ۷۲ تن کشفیات انواع مواد مخدر در خراسان‌جنوبی داشته‌ایم، تصریح کرد: اهمیت این میزان کشف با توجه به این نکته مشخص می‌شود که کشف مواد مخدر نیازمند طراحی‌های اولیه، برآورده‌های اطلاعاتی و عملیاتی از نقاط کویری تا درون شهرها را دارد.

به گزارش ایسنا، فرشید اظهار کرد: بسیاری از جرائم و ناهنجاری‌ها ریشه در مواد مخدر دارد و از این جهت مبارزه با این پدیده را یک اولویت می‌دانیم.

فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی بیان‌ کرد: بالغ بر ۲۲ میلیارد تومان ارزش کالاهای قاچاق کشف شده طی سال جاری در استان بوده که این موضوع با همکاری پلیس اطلاعات، امنیت اقتصادی و سایر دستگاه‌های مرتبط صورت گرفته است.

حجت‌الاسلام سیدعلیرضا عبادی، نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی بیان کرد: دشمن جوانان ما را با مواد مخدر و اعتیاد هدف قرار داده است.

وی با بیان اینکه اقدامات نیروی انتظامی در مبارزه با این آسیب‌ها مصداق نهی از منکر است، تصریح کرد: عدل معانی مختلفی دارد که یکی از آن معانی عدم تبعیض در شرایط مساوی است؛ در طبیعت و هستی این عدل و نظم را در خلقت یک موجود ذره‌بینی تا آفرینش کهشکشان‌ها می‌توان مشاهده کرد.

عبادی ادامه داد: جامعه بشری نیز باید این عدل و نظم موجود در هستی را در خود جاری کند؛ جامعه با فاصله گرفته از عدل و نظم از درون سست و از برون نیز نازیبا است.

وی با بیان اینکه یکی از رسالت‌های نیروی انتظامی جاری کردن نظم در جامعه است، اظهار کرد: یکی از جلوه‌های نظم در جامعه، رانندگی همراه با ادب، اخلاق، صبر و رعایت حقوق دیگران است.

انتهای پیام