• سه‌شنبه / ۲۹ مهر ۱۳۹۹ / ۱۲:۵۸
  • دسته‌بندی: صنفی، فرهنگی
  • کد خبر: 99072921382
  • خبرنگار : 71567

توزیع کارت آزمون قضاوت آغاز شد/تکمیل فرم خوداظهاری از فردا

توزیع کارت آزمون قضاوت آغاز شد/تکمیل فرم خوداظهاری از فردا

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور ضمن ابلاغ پروتکل های بهداشتی آزمون قضاوت گفت: متقاضیان شرکت در این آزمون از امروز سه شنبه ۲۹ مهر ماه می توانند کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

فاطمه زرین آمیزی در گفت و گو با ایسنا، با بیان این مطلب تاکید کرد: آزمون تصدی منصب قضای قوه قضائیه در سال ۱۳۹۹ در صبح روز جمعه، مورخ دوم آبان ماه سال ۹۹ در ۲۲ مرکز استان با رعایت دستورالعمل بهداشتی برگزار می شود و کارت‌ شرکت در آزمون‌ متقاضیان‌ از امروز سه­ شنبه، ۲۹ مهر برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور تصریح کرد: متقاضیان‌ شرکت‌ در آزمون فوق‌، برای شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به درگاه اطلاع رسانی مذکور مراجعه و با وارد کردن اطلاعات ثبت­ نامی (شماره پرونده، نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و ...) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و بر اساس آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند. برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم­چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس دار و ارائه آن الزامی است.

وی تاکید کرد: فرآیند برگزاری آزمون صبح از ساعت‌ ۸:۳۰ آغاز می شود و درِ ورودی حوزه ­های امتحانی آزمون رأس‌ ساعت‌ ۸:۰۰ صبح بسته خواهد شد. برهمین اساس لازم است قبل از بسته شدن درهای ورود به جلسه آزمون، داوطلبان در حوزه امتحانی حاضر باشند. هر متقاضی برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار، چند مداد سیاه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاک کن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور خاطر نشان کرد: متقاضیان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی، ساک دستی، جزوه، کتاب، هرگونه نُت و یادداشت و نظایر آن خودداری کنند و هرگونه وسیله غیرمجاز از قبیل وسایل ارتباط الکترونیکی و دستگاه های حافظه­ دار از جمله تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند و غیره درجلسه آزمون طبق قانون رسیدگی به تخلفات و جرائم در آزمون های سراسری، موجب محرومیت از گزینش در آزمون می‌شود.

وی افزود: همه متقاضیان  آزمون فوق لازم است از فردا چهارشنبه مورخ ۳۰ مهر به سامانه خوداظهاری بیماری کرونا به آدرس https://salamat.gov.ir مراجعه کرده و نسبت به تکمیل فرم خوداظهاری اقدام کنند. اطلاعات متقاضیان تکمیل کننده فرم مذکور نزد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی محفوظ است.

انتهای پیام