• سه‌شنبه / ۲۹ مهر ۱۳۹۹ / ۱۳:۵۷
  • دسته‌بندی: خراسان جنوبی
  • کد خبر: 99072921484
  • خبرنگار : 50028

کمک مؤمنانه پلیس خراسان جنوبی به نیازمندان

کمک مؤمنانه پلیس خراسان جنوبی به نیازمندان

ایسنا/خراسان جنوبی فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی گفت: در قالب سومین رزمایش همدلی مومنانه ۳۶۲ بسته حمایتی و معیشتی به ارزش یک میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال بین نیازمندان سطح استان توزیع خواهد شد.

سرهنگ ناصر فرشید، امروز سه شنبه 29 مهرماه در مراسم آغاز مرحله سوم رزمایش همدلی مومنانه به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی اظهار کرد: برنامه های امسال هفته ناجا با شعار «با هم برای امنیت و سلامت» ضمن رعایت دستورالعمل های بهداشتی از ۲۷ مهر تا ۲ آبان در حال برگزاری است.

به گزارش ایسنا، وی افزود: در قالب سومین رزمایش همدلی مومنانه ۳۶۲ بسته حمایتی و معیشتی به ارزش یک میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال در بین نیازمندان سطح استان توزیع خواهد شد.

وی با بیان اینکه این بسته‌ها شامل؛ برنج، چای، روغن، حبوبات، قند، رب، سویا و ماکارونی است، تصریح کرد: ارزش هر بسته معیشتی ۴۰۰ هزار تومان است.

فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی با اشاره به مشارکت کارکنان و خانواده‌های ناجا در این طرح، بیان کرد: براساس سامانه‌ای که تعریف شده به درخواست همکاران نیروی انتظامی به صورت ماهیانه و یا سالانه بخشی از حقوق‌شان برای کمک به نیازمندان کسر می‌شود و تقریبا تمام همکاران در این طرح مشارکت دارند.

فرشید ادامه داد: از ابتدای ابلاغ رزمایش همدلی مومنانه تاکنون بیش از سه میلیارد ریال همکارانی نیروی انتظامی خراسان جنوبی مشارکت کردند.

وی یادآور شد: در طرح « سفیر شهید» در استان که تعریف شده نیز بسته‌های معیشتی به نیابت از شهدا در بین خانوارهای کم برخوردار و نیازمند توزیع می‌شود.

انتهای پیام