• سه‌شنبه / ۲۹ مهر ۱۳۹۹ / ۱۵:۴۰
  • دسته‌بندی: اصفهان
  • کد خبر: 99072921615
  • منبع : نمایندگی دانشگاه اصفهان

واژگونی اتوبوس در آزادراه قم-کاشان تاکنون ۵ کشته داشته است

واژگونی اتوبوس در آزادراه قم-کاشان تاکنون ۵ کشته داشته است

ایسنا/اصفهان ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه ظهر امروز (سه شنبه_۲۹ مهرماه) اتوبوس مسافربری که از تهران به سمت زاهدان می رفت، در کیلومتر ۴۶ آزادراه قم-کاشان دچار حادثه شد.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان در گفت و گو با ایسنا، با اعلام این خبر، اظهار کرد: ساعت ۱۲:۳۰ دقیقه امروز حادثه واژگونی اتوبوس مسافربری خط تهران_زاهدان در محور کاشان -قم ( ۴۲ کیلومتری قم) اتفاق افتاد.

داریوش کریمی افزود: بلافاصله بعد از وقوع این حادثه ۴ تیم عملیاتی نجات جاده از دو پایگاه مسجد شهدا و عوارضی کاشان با هماهنگی تیم های اورژانس و آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی گفت: ساعت ۱۲ و ۵۰ دقیقه اولین تیم عملیاتی در محل حادثه حضور پیدا کرد و اقدامات پیش بیمارستانی و رهاسازی افراد گرفتار در اتوبوس شروع شد.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان تعداد حادثه دیدگان  را ۱۵ نفر اعلام کرد و افزود: ۹ نفر مصدوم حادثه به بیمارستان منتقل شدند و یک نفر به صورت سرپایی درمان شد.

وی همچنین تعداد فوتی های این حادثه را ۵ نفر اعلام و خاطرنشان کرد: رهاسازی ۴نفر فوتی و ۲ نفر مصدوم این حادثه نیز با کمک نیروهای امدادی از داخل اتوبوس انجام شد.

انتهای پیام