• سه‌شنبه / ۲۹ مهر ۱۳۹۹ / ۱۶:۰۰
  • دسته‌بندی: ایلام
  • کد خبر: 99072921641
  • منبع : نمایندگی ایلام

مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام:

تجربه بسیار خوبی از همکاری با جهاددانشگاهی داریم

تجربه بسیار خوبی از همکاری با جهاددانشگاهی داریم

ایسنا/ایلام مدیرکل ورزش و جوانان استان از همکاری‌ها و هم‌افزایی‌های جهاددانشگاهی ایلام تقدیر کرد.

دکتر «مظفر علیشائی» در دیدار رئیس جهاد دانشگاهی به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش، اظهار کرد: تجربه بسیار خوبی از همکاری با جهاددانشگاهی داریم و این همکاری شایسته موجب تداوم فعالیت‌های مشترک در سطح ملی برای توسعه استان شده است.

وی با بیان اینکه روحیه مشارکت‌جویی جهاددانشگاهی برای ما انگیزه‌بخش است، تصریح کرد: جهاددانشگاهی در این زمینه یک الگوی بسیار شایسته است و اجرای موفق طرح‌هایی مانند سربازماهر و مرکز نوآوری و شکوفایی جوانان استان از جمله نتایج روحیه هم‌افزایی در بین جهادگران دانشگاهی است.

«سید غلامرضا حسینی» عضو هیئت علمی جهاددانشگاهی و رئیس واحد استان ایلام نیز تصریح کرد: هفته تربیت بدنی یادآور اهمیت ضرورت نشاط و شادابی در جامعه و فراهم کردن شرایط برای این مولفه‌ی مهم در زندگی است و خوشبختانه از زمان مدیریت آقای دکتر علیشائی فعالیت‌های خوبی در این زمینه انجام شده است.

وی با تاکید بر تداوم همکاری‌های جهاددانشگاهی و ورزش و جوانان استان ایلام، تصریح کرد:مرکز نوآوری و شکوفایی جوانان استان نمونه‌ی هم‌افزایی و همکاری بین ورزش و جوانان و جهاددانشگاهی است که خوشبختانه در سطح ملی شناخته شده وبرای جوانان استان ایلام فرصت‌های بکری را  بوجود آورده است.

حسینی با اشاره به پتانسیل‌های استان در زمینه‌های مختلف، گفت: هم‌افزایی بین نخبگان و سازمان‌های دولتی و دانشگاه‌ها و مراکز علمی و نهادهای توسعه‌ای می‌تواند زمینه‌ی توسعه استان را فراهم کند.

انتهای پیام