• پنجشنبه / ۱ آبان ۱۳۹۹ / ۱۱:۴۱
  • دسته‌بندی: کرمانشاه
  • کد خبر: 99080100183
  • خبرنگار : 50182

سرمایه‌گذار پروژه:

"پیاده‌راه غذا" را پاییز امسال تحویل می‌دهیم

"پیاده‌راه غذا" را پاییز امسال تحویل می‌دهیم

ایسنا/کرمانشاه سرمایه گذار پروژه "پیاده راه غذا" در کرمانشاه از افتتاح این پروژه تا پایان پاییز امسال خبر داد.

سامان احمدیان امروز(اول آبان) در حاشیه بازدید خبرنگاران از پروژه در حال احداث پیاده راه غذا گفت: عمده کارهای پروژه انجام شده و تا پایان پاییز امسال آماده بهره برداری است

وی قرارداد اولیه این پروژه را ۱.۷ میلیارد تومان اعلام و تصریح کرد: با احتساب تورم این رقم به بیش از سه میلیارد تومان هم افزایش می‌یابد.

احمدیان تصریح کرد: این پروژه در مسیری به طول ۲۵۰ متر احداث خواهد شد و ۳۴ غرفه به همراه دو فضای بازی کامپیوتری، دو فضای بازی کودکان و... در آن تعبیه شده است.

احمدیان تصریح کرد: در این پروژه ۳۴ غرفه عرضه انواع خوراک و غذا در نظر گرفته شده که به صاحبان برندهای خوراک یا افرادی که ایده خلاقانه داشته باشند، واگذار می‌شود.

وی افزود: فراخوان این کار داده شده و تاکنون حدود ۳۰۰ نفر در این زمینه متقاضی شده اند که در نهایت غرفه ها به ۳۴ نفر آنها واگذار می‌شود.

احمدیان تصریح کرد: قرارداد غرفه ها سالیانه خواهد بود و سال به سال قرارداد غرفه ها یا تمدید شده و یا به افراد دیگر واگذار می‌شود.

احمدیان با اشاره به اشتغالزایی خوب پروژه گفت: طبق برآورد صورت گرفته این پروژه برای ۱۰۰ نفر به شکل مستقیم ایجاد اشتغال کرده و تعدادی زیادی نیز بصورت غیرمستقیم از طریق پروژه صاحب شغل می‌شوند.

وی افزود: این پروژه در کنار اشتغالزایی می‌تواند نقش موثری در معرفی خوراک های استان به گردشگران داشته باشد.

انتهای پیام