• جمعه / ۲ آبان ۱۳۹۹ / ۱۲:۱۵
  • دسته‌بندی: قم
  • کد خبر: 99080200700
  • خبرنگار : 50336

برگزاری مسابقه آنلاین از خاطرات و زندگینامه شهید مدافع حرم مجید عسگری

برگزاری مسابقه آنلاین از خاطرات و زندگینامه شهید مدافع حرم مجید عسگری

ایسنا/قم دبیر ستاد برگزاری سومین سالگرد شهید مجید عسگری از برگزاری مسابقه آنلاین از خاطرات و زندگینامه شهید مدافع حرم مهندس مجید عسگری به صورت مجازی خبر داد.

حجت الاسلام والمسلمین «حسن فرزانه موحد» در گفتگو با ایسنا، گفت:کانون فرهنگی شهید صالحی همزمان با ایام شهادت امام عسکری علیه السلام و سومین سالگرد معلم مدافع حرم شهید مجید عسگری  اقدام به برگزاری برنامه هایی را تدارک دیده است.
مسئول کانون فرهنگی هنری شهید صالحی ادامه داد:  نشر راه و روش زندگی شهید مجید عسگری برای الگو گرفتن از شهید برای عموم جامعه مخصوصا طیف جوان و دانش آموز ، در قالب بیان خاطرات از معلم شهید در فضای مجازی به آدرس @shahidasgariejamkarani از جمله این برنامه هاست.
وی افزود: همچنین برگزاری مسابقه آنلاین از خاطرات و زندگینامه شهید عسگری  به آدرس https://survey.porsline.ir/s/AKl5X17/ یکی دیگر از برنامه های کانون در این ایام است.
دبیر ستاد برگزاری سومین سالگرد شهید مجید عسگری ادامه داد: به رسم یادبود هدایایی  نیز به شرکت کنندگان و برگزیدگان اهدا خواهد شد.
وی آماده سازی و انتشار کلیپ هایی از مستند زندگینامه شهید عسگری از زبان دوستان و خانواده شهید ، در فضای مجازی و پیام رسان ایتا به آدرس @tarhe_parvaz از دیگر برنامه های کانون عنوان کرد.
موحد برگزاری مراسم یادواره شهید به صورت مجازی باسخنرانی حجت الاسلام والمسلمین استاد میرزا محمدی و مداحی حاج علی حبیب زاده را از دیگر برنامه های سالگرد شهادت مجید عسگری عنوان کرد.

انتهای پیام