• جمعه / ۲ آبان ۱۳۹۹ / ۱۳:۴۱
  • دسته‌بندی: کشتی، رزمی
  • کد خبر: 99080200759
  • خبرنگار : 71506

دبیر: پخش نشدن رقابت‌های انتخابی خواسته محمدی بود/ دور بعد بخواهد یا نخواهد پخش می‌شود

دبیر: پخش نشدن رقابت‌های انتخابی خواسته محمدی بود/ دور بعد بخواهد یا نخواهد پخش می‌شود

رییس فدراسیون کشتی گفت: دور بعد انتخابی تیم ملی کشتی آزاد چه سرمربی تیم ملی بخواهد و چه نخواهد پخش زنده می شود.

به گزارش ایسنا، علیرضا دبیر درباره اینکه گفته شد ماجرای پخش نشدن رقابت های انتخابی تیم ملی در اوزان ۶۵ و ۷۹ کیلوگرم کشتی آزاد، به دستور او بوده و نه غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی، گفت: همه من را به صریج الهجه بودن می شناسند و با پدر خدابیامرزم نیز تعارف نداشتم. من سه بار به علامرضا محمدی گفتم کشتی ها را پخش زنده کنید. من به این همه استان سفر می کنم که کشتی را توسعه دهم، مگر می شود ما بگوییم پخش نکنید؟

رییس فدراسیون کشتی با تاکید بر اینکه عدم پخش رقابت های انتخابی با درخواست سرمربی تیم ملی بوده است، خاطرنشان کرد: محمدی و چند نفر دیگر از دوستان خواستند مسابقات پخش نشود. قطعا انتخابی مرحله بعد را چه سرمربی تیم ملی بخواهد یا نخواهد پخش زنده می کنیم و حتی از شبکه سوم درخواست پخش زنده این رقابت ها را داریم، اگر تلویزیون هم پخش زنده نکند قطعا از طریق اینستاگرام فدراسیون پخش خواهد شد.

وی درباره علت این درخواست سرمربی تیم ملی کشتی آزاد، گفت: خود من درباره چرایی این موضوع توجیه نشدم اما بخاطر اینکه او سرمربی تیم ملی است، به او احترام گذاشتم و با خواسته اش موافقت کردم. قطعا بین ۱۰ تا ۱۵ آبان که ادامه انتخابی تیم ملی خواهد بود مسابقات را پخش زنده می کنیم.

دبیر با گلایه از اظهارات یکی از کارشناسان گفت: یکسری کارشناسان از ترس کرونا به برنامه های کشتی نمی آیند و در جریان اتفاقات نیستند. به همه دوستان خبرنگار هم گفته ام وقتی چیزی را نمی دانید از من بپرسید. وقتی کشتی حسن یزدانی، هادی، قاسمپور و .. .پخش شود مردم دوست دارند، مگر می شود من بگویم پخش زنده نشود؟ برای انتخابی آنقدر شلوع کاری کردند اما من گفتم انتخابی داریم و ماجرای آن را بعدا خواهم گفت. من برای خودم جهنم نمی خرم که حق کشتی گیر را نادیده بگیرم.

انتهای پیام