• جمعه / ۲ آبان ۱۳۹۹ / ۱۵:۵۷
  • دسته‌بندی: مازندران
  • کد خبر: 99080200822
  • خبرنگار : 50319

رئیس مجمع نمایندگان مازندران خواستار شد

برخورد قاطع با هتاکی مقام باشگاه ورزشی پرسپولیس به مردم مازندران

برخورد قاطع با هتاکی مقام باشگاه ورزشی پرسپولیس به مردم مازندران

ایسنا/مازندران رئیس مجمع نمایندگان مازندران در مجلس شورای اسلامی توهین وقیحانه یک مقام مسئول باشگاه ورزشی پایتخت به مردم بافرهنگ این استان را محکوم کرد.

سردار مهدی سعادتی با اشاره به اظهارات گستاخانه سرپرست باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس تهران به مردم مومن و انقلابی مازندران گفت: اظهارات وقیحانه این عنصر ورزشی مایه تاسف و غیر قابل تحمل است.

نماینده مردم بابل با ستایش اراده و ایمان  مردم مازندران که در مقاطع حساس انقلاب بویژه دفاع مقدس حماسه های شگرف و بیادماندنی خلق کردند افزود: اینگونه اظهارات و ادبیات نادرست درمورد مردم بافرهنگ دیار علویان نشانه عدم بلوغ فکری و فرهنگی خالقان آن است.

سعادتی با اشاره به نارضایتی شدید مردم بویژه جوانان و ورزشکاران فهیم مارندران از اظهارات نسنجیده مقام مسئول باشگاه پرسپولیس، خواستار برخورد شدید قضایی با وی و مرتبطان آن شد.

وی با اشاره به ضرورت حفظ یکپارچگی اقوام و نژادهای گوناگون ملی در شرایط حساس کنونی گفت: بیان اظهاراتی از جنس این مقام ورزشی تامین کننده اهداف شوم دشمنان و برهم زننده نظم و امنیت عمومی است.

سعادتی گفت: وزیر ورزش باید با برخورد قاطع با عاملان هتاکی به مردم مومن مازندران از تداوم اینگونه رفتارهای ناپسند اجتماعی توسط فعالان ورزشی جلوگیری کند.

انتهای پیام