• شنبه / ۳ آبان ۱۳۹۹ / ۱۱:۱۴
  • دسته‌بندی: آموزش
  • کد خبر: 99080301126
  • خبرنگار : 71567

زمان برگزاری امتحانات پایان ترم دانشجویان علوم پزشکی ایران اعلام شد

زمان برگزاری امتحانات پایان ترم دانشجویان علوم پزشکی ایران اعلام شد

معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایران تقویم جدید آموزشی این دانشگاه برای دو ترم تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا؛ بر اساس تقویم آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایران، انتخاب واحد دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایران از ۱۰ شهریور شروع شد و این مهلت تا ۱۴ شهریور ادامه یافت. بنابراین کلاس های آموزشی دانشجویان رسما از ۱۵ شهریور ماه آغاز شد.

دانشجویان علوم پزشکی ایران از ۲۹ شهریور ماه تا اول مهر فرصت داشتند نسبت به حذف و اضافه خود در نیم سال جاری اقدام کنند. و مهلت حذف تکدرس نیز از ۹ تا ۱۱ آذر تعیین شده است.

بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی ایران ترم تحصیلی جاری دانشگاه علوم پزشکی ایران ۱۰ دی ماه جاری به پایان می رسد و امتحانات دانشجویان از ۱۳ دی ماه آغاز می شود و تا ۲۴ این ماه ادامه دارد. ضمن اینکه نمرات آنها نیز ۱۵ دی تا ۱۵ بهمن ماه جاری بر روی سایت دانشگاه ثبت خواهد شد.

همچنین کلاس های آموزشی دانشجویان علوم پزشکی ایران در ترم تحصیلی آینده نیز از چهارم بهمن آغاز خواهد شد و دانشجویان از ۲۷ دی تا اول بهمن فرصت دارند نسبت به انتخاب واحد خود اقدام کنند.

دانشجویان علوم پزشکی ایران از ۱۸ تا ۲۲ بهمن فرصت حذف و اضافه دارند و کلاس های آموزشی آنها نیز تا ۱۲ خرداد سال ۱۴۰۰ ادامه دارد.

امتحانات دانشجویان علوم پزشکی ایران در ترم آینده از ۱۶ خرداد آغاز می شود و تا ۳۱ این ماه ادامه دارد و نمرات آنها نیز از ۱۸ خرداد تا ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ثبت خواهد شد.

انتهای پیام