• شنبه / ۳ آبان ۱۳۹۹ / ۱۳:۳۵
  • دسته‌بندی: یزد
  • کد خبر: 99080301294
  • خبرنگار : 50219

اهتمام شهرداری مهریز به زیباسازی باغشهر تاریخی استان یزد

اهتمام شهرداری مهریز به زیباسازی باغشهر تاریخی استان یزد

ایسنا/یزد شهردار مهریز از اهتمام شهرداری به زیباسازی بصری این شهر خبر داد و گفت: در همین راستا نیز اخیراً سه عدد برج نور و یک المان با اعتبار ۱۸۰ میلیون تومان در این باغشهر تاریخی نصب شد.

«امیرحمزه زارعزاده» در گفت‌وگو با ایسنا تصریح کرد: ارتقای کیفی و کمی فضای بصری و بهسازی معابر و میادین اصلی و همچنین کوچه‌ها، یکی از مباحث قابل توجه شهرداری باغ شهر تاریخی مهریز است که در همین راستا طرح‌های گسترده‌ای در حال اجراست.

وی با تاکید بر اهمیت موضوع نورپردازی به عنوان یکی از راههای بالا بردن دید و به عنوان عنصری برای زیبایی بصری، عنوان کرد: بدین منظور با در نظر گرفتن  استفاده بهینه از انرژی سه عدد برج نور در میادین دفاع مقدس، خاتم الانبیاء و سه راه محصل نصب شد.

شهردار باغشهر تاریخی مهریز در ادامه به اقدامات صورت گرفته در زمینه طراحی و ساخت المان‌های شهری نیز اشاره و بیان کرد: در این رابطه یک المان توپ نیز طراحی و  در سه راه محصل نصب شده است و قرار است تا المانی نیز برای نصب در میدان شورا طراحی و ساخته شود.

زارعزاده در پایان ضمن قدردانی از مردم شریف مهریز در خصوص همکاری با شهرداری، یادآور شد: برای نصب برج‌های نور و المان نصب شده‌ی اخیر مبلغ ۱۸۰ میلیون تومان هزینه شده است.

انتهای پیام