• یکشنبه / ۴ آبان ۱۳۹۹ / ۱۱:۰۱
  • دسته‌بندی: فارس
  • کد خبر: 99080401713
  • خبرنگار : 50029

تمدید محدودیت‌ها برای یک هفته در شیراز

تمدید محدودیت‌ها برای یک هفته در شیراز

ایسنا/فارس جانشین رئیس ستاد مبارزه با کرونای شهرستان شیراز گفت: محدودیت‌ها برای پیشگیری از شیوع بیشتر کرونا در این شهرستان برای یک هفته دیگر تمدید شد.

عبدالرسول حقیقی گفت: با توجه به اوج گرفتن ابتلای مردم به کرونا این بیماری، محدودیت‌هایی که از ۲۳ مهرماه تا دوم آبان ماه ۹۹ در شهرستان شیراز اعمال شده بود به مدت یک هفته دیگر یعنی تا ۹ آبان ماه ۹۹ تمدید شده است.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی فرمانداری شیراز، حقیقی خاطرنشان کرد: مصادیق اعمال محدویت شامل مکان‌هایی نظیر دانشگاه‌ها، مدارس، حوزه‌های علمیه، مدارس شبانه روزی، زبان سراها و کتابخانه‌هاست که این مراکز باید آموزش‌های خود را به شکل مجازی برگزار کنند.

جانشین رئیس ستاد مبارزه با کرونای شهرستان همچنین از تعطیلی کامل دانشگاه‌ها، مدارس، استخرهای سرپوشیده، سینماها و سالن های تئاتر، موزه‌ها و باغ موزه‌ها، تالارهای پذیرایی، آرایشگاه‌های زنانه و سالن‌های زیبایی و باشگاه‌های بدنسازی و برخی رشته‌های ورزشی پربرخورد مانند کشتی، کاراته و جودو خبر داد.

او افزود: برگزاری هرگونه مراسم مذهبی، همایش، ختم و برنامه های اجتماعی و فرهنگی تا تاریخ اعلام شده ممنوع خواهد بود.

حقیقی ضمن تاکید بر لزوم رعایت مفاد مصوبات ستاد ملی و استانی کرونا اظهار داشت: تالارهای پذیرایی، کافی شاپ‌ها و قهوه خانه‌ها نیز تا ۹ آبان ماه ۹۹ تعطیل بوده و رستوران‌ها، فست فودها و آب میوه و بستنی فروشی‌ها فقط به شکل بیرون بر امکان ارایه خدمات به مردم عزیز شهرستان شیراز را خواهند داشت.

این مقام مسئول از مردم شهرستان خواست تا به منظور حفظ سلامت خود و خانواده و عبور از پیک پائیزه این بیماری منحوس، در رعایت بیش از پیش پروتکل های بهداشتی، استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی دقت کنند.

انتهای پیام