• یکشنبه / ۴ آبان ۱۳۹۹ / ۱۱:۵۵
  • دسته‌بندی: آذربایجان شرقی
  • کد خبر: 99080401757
  • خبرنگار : 50403

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی:

موقوفات ربع رشیدی می‌تواند اقتصاد کشور را بهبود دهد

موقوفات ربع رشیدی می‌تواند اقتصاد کشور را بهبود دهد

ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: موقوفات ربع رشیدی بسیار با اهمیت است و می‌تواند در این جنگ اقتصادی به داد اقتصاد رسیده و بهبود بخشد.

علیرضا منادی در نشست تخصصی وقف که با حضور مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی و به میزبانی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان برگزار شد، اظهار کرد: بخشی از وقف، اقتصاد و امانت خلق است که ‌می‌تواند به داد اقتصاد برسد.

وی ادامه داد: موضوع وقف ریشه‌ی دینی دارد و علت اینکه یک روحانی مدیر اداره اوقاف می‌شود، همین موضوع است که البته مدیر باید معاونین خوب و متخصص در حوزه های مختلف داشته باشد.

به گزارش ایسنا، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: برای اینکه از سرمایه های موقوفات بهره مند شویم، باید از اقتصاد دانان کاردان مشاوره بگیریم که بحث ربع رشیدی یکی از با اهمیت ترین موقوفات است و امروز که در جنگ اقتصادی قرار داریم، باید از این وقف در جهت بهبود وضعیت اقتصاد و اشتغال استفاده کنیم.

گفتنی است؛ در این نشست نمایندگان آذربایجان شرقی به ارائه نقطه نظرات خود در خصوص موضوع وقف پرداخته و بر حل مشکلات این حوزه در شهرستان های استان تاکید کردند و مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان نیز به ارائه گزارش از عملکرد یک‌ساله این اداره کل پرداخت
 
انتهای پیام