• سه‌شنبه / ۶ آبان ۱۳۹۹ / ۱۲:۳۱
  • دسته‌بندی: کرمان
  • کد خبر: 99080603344
  • منبع : نیروی انتظامی جمهوری اسلامی

سارقان به عنف پسته کمتر از ۴۸ ساعت در کرمان دستگیر شدند

سارقان به عنف پسته کمتر از ۴۸ ساعت در کرمان دستگیر شدند

ایسنا/کرمان فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از دستگیری ۲ سارق به عنف پسته در کمتر از ۴۸ ساعت پس از سرقت در عملیات ماموران انتظامی بخش "چترود" خبر داد.

سرهنگ "محمدرضا فداء" در تشریح جزییات این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ مبنی بر وقوع سرقت به عنف یک دستگاه وانت مزدا با ۶۰۰ کیلوگرم بار پسته از یک منزل در سطح حوزه استحفاظی بخش"چترود" بلافاصله ماموران انتظامی  این بخش تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کردند.

وی افزود: در همین راستا ماموران انتظامی با انجام یکسری کار اطلاعاتی موفق شدند مشخصاتی از ۲ سارق را به دست آورند و آن ها را در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کنند.

فداء با اشاره به کشف خودرو و ۶۰۰ کیلوگرم پسته مسروقه از مخفیگاه این سارقان در یکی از شهرهای همجوار، تصریح کرد: متهمان دستگیر شده در بازجوئی های تخصصی پلیس چاره ای جزء اعتراف نداشتند و به بزه انتسابی اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان در پایان با اشاره به تحویل متهمان به مراجع قضایی خاطرنشان کرد: برخورد قاطع با هنجارشکنان به ویژه سارقان یکی از اولویت‌های اصلی پلیس کرمان است که رعایت نکات پیشگیری از سرقت توسط شهروندان می تواند در جلوگیری از این عمل مجرمانه موثر باشد.

انتهای پیام