• چهارشنبه / ۷ آبان ۱۳۹۹ / ۰۸:۲۱
  • دسته‌بندی: لرستان
  • کد خبر: 99080703911
  • خبرنگار : 50178

عسکری:

فدراسیون کشتی به فرآیند انتخابی اعتقاد دارد

فدراسیون کشتی به فرآیند انتخابی اعتقاد دارد

ایسنا/لرستان دبیر فدراسیون کشتی می‌گوید: به فرآیند انتخابی اعتقاد داریم و در همه رده‌های سنی این چرخه را انجام می‌دهیم.

سید جلال عسکری در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: فدراسیون کشتی صد درصد به فرآیند انتخابی اعتقاد دارد. چندین ماه دوستان ما در انستیتو زحمت کشیدند و یک چرخه را تصویب کردند و لازمه‌ی اجرای این چرخه زمان است.

وی ادامه داد: این‌گونه نیست که بگوییم در مدت دو ماه این چرخه انجام می‌شود. امسال به‌خاطر شیوع کرونا، شرایط کشور متفاوت است و انجام کارها را با مشکل مواجه کرده است.

عسکری با بیان اینکه اتحادیه جهانی دیر به ما اعلام کرد که مسابقات جهانی قرار است برگزار شود، تأکید کرد: آقای دبیر قطع به یقین می‌گوید که مسابقات انتخابی در همه رده‌های سنی برگزار شود تا حقی از کسی تضییع نشود.

دبیر فدراسیون کشتی گفت:  برای برگزاری لیگ این رشته، فدراسیون همت کرد و مجوز آن را از وزارت بهداشت و ورزش اخذ کرد و ما باید از طریق مسابقات لیگ به ورزشکاران کمک کنیم.

وی تصریح کرد: کشتی‌گیران در طول سال تمرین می‌کنند و بحث معیشتی آنها را باید درنظر بگیریم و لیگ قطعاً کمک کرد ما بدانیم کجای کار هستیم؛ یعنی ۸_۹ ماهی که اکثر باشگاه‌های ورزشی تعطیل بودند بدانیم ورزشکارانی که به دنبال مدال هستند و پوشیدن دوبنده تیم ملی هستند به صورت انفرادی تمرینات‌شان را ادامه داده‌اند یا نه!

 عسکری با بیان اینکه همه رشته‌ها حواشی دارند و کشتی هم از این قاعده مستثنی نیست، افزود: امیدواریم این حواشی تمام شود. همه از شرایط شبکه‌های مجازی اطلاع داریم اما واقعیت یک چیز دیگر است و باید به دنبال همدلی در بین خانواده کشتی باشیم. کادرفنی کار خودش را انجام می‌دهد و آقای محمدی هم جزو سرمایه‌های کشتی کشورمان است و باید قدردان زحمات این بزرگوار باشیم.

وی در مورد عملکرد فدراسیون اظهار کرد: بنده نمی‌توانم در این خصوص نظر بدهم ولی سعی کرده‌ایم برنامه‌هایمان را چه به لحاظ سخت‌افزاری و نرم‌افزاری انجام بدهیم و دوستان در آینده قضاوت خواهند کرد.
انتهای پیام