• چهارشنبه / ۷ آبان ۱۳۹۹ / ۰۹:۵۵
  • دسته‌بندی: مازندران
  • کد خبر: 99080704020
  • منبع : نمایندگی مازندران

مجری طرح های بنیاد برکت در استان مازندران خبر داد

ایجاد ۵۰۰۰ شغل در ۱۲ شهر مازندران توسط بنیاد برکت

ایجاد  ۵۰۰۰ شغل در ۱۲ شهر مازندران توسط بنیاد برکت

ایسنا/مازندران مجری طرح های بنیاد برکت در استان مازندران گفت:از نیمه دوم سال ۹۷ تاکنون بنیاد برکت در استان مازندران نزدیک به ۵۰۰۰ شغل و حدود ۲۵۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری مشارکتی و همچنین ۱۲ هزار شغل تبعی در روستاهای این ۱۲ شهرستان ایجاد کرده است.

محمد سیدی، در دیدار با استاندار مازندران اظهار کرد:براساس گزارش بنیاد برکت کشور؛ استان مازندران به عنوان نخستین استانی بوده که بیشترین شغل را براساس نقاط هدف تعیین شده اجرایی نموده است.

وی خاطرنشان کرد: برنامه اشتغال زایی بنیاد برکت در ۱۲ شهرستان استان مازندران هم اکنون فعال بوده و مازندران بالاترین آمار را در این راستا در سطح کشور براساس آمار رسمی بنیاد برکت کشور دارد.

مجری طرح های بنیاد برکت در استان مازندران اظهارکرد :دستگاه های اجرایی در سطح استان اعم از ادارات، فرمانداری ها و بخشداری ها و بانک های عامل تعامل قابل توجهی با بنیاد برکت دارند و تسهیل گران بنیاد برکت با هماهنگی هایی که با دستگاه های اجرایی دارند در تلاش هستند، اقتصاد پایدار را در روستاهای استان ایجاد کنند تا شاهد تحول و تقویت معیشت و اشتغال در روستاها باشیم. 

سیدی تصریح کرد: از نیمه دوم سال ۹۷ تاکنون بنیاد برکت در استان مازندران نزدیک به ۵۰۰۰ شغل و حدود ۲۵۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری مشارکتی و همچنین ۱۲ هزار شغل تبعی در روستاهای این ۱۲ شهرستان ایجاد کرده است.

وی گفت: بیش از ۴۵ نوع شغل در روستاهای استان مازندران بر اساس مهارت های افراد ایجاد شده‌ است و تسهیلات کم بهره همراه با تنفس درپرداخت ها به روستائیان توسط بنیاد برکت پرداخت شده است. 

انتهای پیام