• چهارشنبه / ۷ آبان ۱۳۹۹ / ۱۲:۱۳
  • دسته‌بندی: خراسان جنوبی
  • کد خبر: 99080704254
  • خبرنگار : 50028

یک مسئول خبر داد:

فعالیت ۴ مرکز معاینه فنی خودروهای سنگین در خراسان جنوبی

فعالیت ۴ مرکز معاینه فنی خودروهای سنگین در خراسان جنوبی

ایسنا/خراسان جنوبی  سرپرست اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی با اشاره به فعالیت چهار مرکز معاینه فنی خودروهای سنگین در استان، اظهار کرد: ۱۵ هزار و ۵۱۵ دستگاه ماشین آلات سنگین در شش ماه نخست امسال به این مراکز مراجعه کرده‌اند.

محمد اعتمادی مقدم، امروز چهارشنبه ۷ آبان به رسانه‌های گروهی گفت: این اداره کل در شش ماهه سال جاری در خصوص تعداد وسایل نقلیه قبول شده در مراجعه اول به کل مراجعه کنندگان به مراکز معاینه فنی سنگین در سطح استان موفق به کسب رتبه چهارم کشوری شد.

به گزارش ایسنا، وی با اشاره به فعالیت چهار مرکز معاینه فنی خودروهای سنگین در استان، ادامه داد: ۱۵ هزار و ۵۱۵ دستگاه ماشین آلات سنگین در شش ماه نخست امسال به این مراکز مراجعه کرده‌اند.

اعتمادی مقدم افزود: از تعداد دستگاه ناوگان سنگین مراجعه کننده به مراکز معاینه فنی استان ۹۰۸۴ دستگاه در مرحله اول توانسته‌اند برگ معاینه فنی دریافت کنند.

سرپرست اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی، بازدید مستمر از مراکز معاینه فنی خودرو با مشارکت بین نمایندگان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، پلیس راهور، استانداری و محیط زیست و به منظور کنترل و نظارت ناوگان حمل و نقل جاده‌ای بار و مسافر را از دیگر اقدامات این اداره در مدت مذکور عنوان کرد.

وی خاطرنشان کرد: در این بازدیدها نظارت بر دستگاه‌های کنترل تست دود، تست ترمز، لغزش و سرعت، چک کردن تاریخ‌های کالیبراسیون دستگاه‌ها و کنترل نحوه عملکرد آنها، بازدید از محوطه مرکز معاینه فنی و ارائه پیشنهادات برای تسهیلات برای خدمت رسانی و توصیه به رعایت اصول بهداشتی و استفاده از تجهیزات بهداشتی از قبل ماسک، دستکش، مواد ضد عفونی کننده با توجه به اهمیت موضوع بیماری کرونا، همچنین بازدید از ورودی و خروجی های مرکز معاینه فنی نیز انجام می‌شود.

انتهای پیام