• چهارشنبه / ۷ آبان ۱۳۹۹ / ۱۳:۳۵
  • دسته‌بندی: دفاعی - امنيتی
  • کد خبر: 99080704391
  • خبرنگار : 71489

سرلشکر موسوی: نیروی زمینی ارتش کاملا متحول شده است

سرلشکر موسوی: نیروی زمینی ارتش کاملا متحول شده است

فرمانده کل ارتش با تاکید بر اینکه نیروی زمینی ارتش نیرویی کاملا متحول شده است، اظهار کرد: موفقیت های به دست آمده ثمره روی پای خود ایستادن است و ثابت می کند در داخل کشور همه چیز داریم و با تلاش و توکل به خدای بزرگ می توانیم نیازمندی های خود را تامین کنیم.

به گزارش ایسنا، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش در حاشیه آیین رونمایی و تحویل دهی تجهیزات جدید نیروز زمین ارتش (نزاجا) در جمع خبرنگاران گفت: آنچه آنروز شاهد بودیم آماده سازی و احیای ۲۰۰ دستگاه خودرو سنگین و نیم سنگین در تهران بود که در واقع از بین قطعات فرسوده و با مدیریت جهادی تبدیل به این خودرو ها شده اند که یک تحرک بسیار بالایی را در نیروی زمینی ایجاد می کنند.

وی ادامه داد:  امروز با توجه به مدیریت جهادی که در نیروی زمینی شکل گرفته از نیاز به جاهای دیگر بی نیاز شده ایم.

فرمانده کل ارتش گفت: امروز رشد و توسعه در همه زمینه های ارتش وجود دارد که در هوانیروز، بخش قدرت آتش و آموزش نیز این رشد به خوبی قابل مشاهده است و امروز می‌توان یک نیروی زمینی کاملا متحول شده را دید که دارای مدیریت و فرماندهی قوی است و با روحی سرشار از امید به پیش می رود.

امیر موسوی پیشرفت های امروز ارتش را نتیجه و میوه خودباوری و مدیریت جهادی دانست و گفت: موفقیت های به دست آمده ثمره روی پای خود ایستادن است و ثابت می کند در داخل کشور همه چیز داریم و با تلاش و توکل به خدای بزرگ می توانیم نیازمندی های خود را تامین کنیم.

انتهای پیام