• پنجشنبه / ۸ آبان ۱۳۹۹ / ۱۲:۴۶
  • دسته‌بندی: زنجان
  • کد خبر: 99080804971
  • خبرنگار : 50167

آخرین آمار روزهای کرونایی در زنجان؛

بستری ۵۶۶ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های استان زنجان

بستری ۵۶۶ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های استان زنجان

ایسنا/زنجان طبق آمار، در استان زنجان طی ۲۴ ساعت گذشته، ۳۶ مورد مثبت بستری و ۳۵۲ مورد مثبت سرپایی از لحاظ آزمایشگاهی و فوت ۶ بیمار کرونایی ثبت شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه خبری دانشگاه علوم‌پزشکی زنجان، بر اساس آخرین اخبار، استان زنجان به لحاظ شیوع بیماری کرونا در وضعیت قرمز و در موج سوم قرار دارد که نیازمند رعایت جدی پروتکل‌های بهداشتی، فاصله‌گذاری اجتماعی و نیز استفاده از ماسک است.

در خصوص وضعیت مبتلایان ویروس کرونا در استان زنجان طی ۲۴ ساعت گذشته، ۳۶ مورد مثبت بستری و ۳۵۲ مورد مثبت سرپایی ابتلا به بیماری کرونا از لحاظ آزمایشگاهی به ثبت رسیده است.

همچنین طی ۲۴ ساعت گذشته در استان زنجان، ۳۵۲ مورد مثبت ابتلا به بیماری کرونا به‌ صورت سرپایی شناسایی شده که در حال حاضر ۲۰ هزار و ۵۲۸ مورد مثبت سرپایی بر اساس یافته‌های آزمایشگاهی مبتلا به بیماری کرونا هستند.

از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون، مجموع موارد مثبت ابتلا به بیماری کرونا بر اساس یافته‌های آزمایشگاهی در استان زنجان ۲۵ هزار و ۱۱۶ مورد بوده است.

در حال حاضر ۵۶۶ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های زنجان بستری هستند که موارد مثبت بستری امروز (۸ آبان‌ماه) ۳۶ مورد بوده و از ابتدای شیوع کرونا تاکنون مجموع بیماران کرونایی بستری در استان به ۴۵۵۸ نفر رسیده و موارد مثبت بستری بر اساس یافته‌های آزمایشگاهی ۱۳ هزار و ۶۸۳ مورد بوده است.

متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته، ۶ بیمار مبتلا به کرونا در این استان، جان خود را از دست داده‌اند. گفتنی است از ابتدای شیوع کرونا تاکنون مجموع بیماران فوت شده در استان زنجان به ۶۴۷ نفر رسیده است.

قابل ذکر است، از ابتدای شیوع کرونا تاکنون در استان زنجان، مجموع بیماران بهبود یافته و ترخیص شده نیز ۳۷۰۷ مورد گزارش شده است.

انتهای پیام